Zasloužená prohra áčka v Rychnově !

5. kolo VOTROK KP KHK. 8.9.2013 od 17:00 Rychnov nad Kněžnou.

Rychnov nad Kněžnou - FK Jaroměř 4:2 (2:1)

Branky: 4. Volný, 27. Zajíček, 48. Vala, 67. Zajíček - 44. Diviš, 70. Škoda z p.k.

Rychnov nad Kněžnou: Lasák - Pups, Brandejs, Kubec, Pohl - Vala, Semerád, Trejtnar, Zajíček - Volný (81. Jedlinský), Valášek (71. Počtýnský)

FK Jaroměř: Klofanda - Hrobský, Svoboda, Ruprich, Rosushchan (75. Böhm) - Čenovský, Holub - Škoda, Diviš, Exnar (79. Emlar) - Kořínek

Utkání začalo velmi svižně. Ve 4. minutě utekl hostující obraně Valášek, nacentroval před branku a Volný se nemýlil - 1:0. V 9. minutě zatáhl balón zleva Exnar a nacentroval před branku. Tam vystřelil Kořínek, ovšem jeho střelu směřující již do branky domácích vykopl Brandejs. V 10. minutě se uvolnil Kořínek, ovšem trefil pouze boční síť. V 19. minutě prošel zleva do vápna Diviš, přihrál Exnarovi, který však v těžké pozici minul branku domácích. I přesto, že v těchto chvílích byla Jaroměř jasně lepším celkem udeřilo z ničehonic na druhé straně. Ve 27. minutě domácí nakopli balón za obranu Jaroměře, tam si naběhl Zajíček proti kterému vyběhl Klofanda. Na poslední chvíli si však souboj rozmyslel a domácí hráč měl již jednoduchou úlohu - 2:0. Ve 35. minutě se na vápně uvolnil Diviš a nebezpečně vystřelil, jeho střela však těsně minula domácí branku. Ve 40. minutě střílel nebezpečně Kořínek, ovšem jeho střelu Lasák chytil. Ve 44. minutě přišlo zasloužené snížení. Kořínek přihrál Divišovi a jeho střela se odrazila od tyče do domácí branky - 2:1.

Ve 49. minutě zahrávali domácí roh. Na něj si naběhl domácí Vala a hlavičkou zvýšil vedení domácích - 3:1. Hosté se nadále tlačili před hostující branku, ale všechny jejich šance naráželi na dobře zformovanou domácí obranu. V 68. minutě navíc Zajíček pláchl hostující obraně a i přes snahu vyběhnuvšího Klofandy skóroval - 4:1. V 70. vykřesal jiskřičku naděje pro hosty Škoda, který proměnil penaltu za faul na Kořínka. Do konce utkání se Jaroměř snažila o vstřelení dalšího gólu, ale to se jí již nepodařilo.

Jaroměř selhala v koncovce, oproti tomu domácí se představili jako velmi kompaktní celek, a to hlavně v obraně a zaslouženě tak zvítězili.

Martin Kameník, asistent trenéra: Hosté se předvedli jako velmi útočně laďené mužstvo. Pro nás byl základ v naší bojovnosti, touze po třech bodech a hlavně ve 4. min. vedení 1 : 0, od té doby jsme věřili ve výhru, kterou jsme si zasloužili.

Miloš Exnar, trenér: Ráz utkání dal první rychlý gól domácích, kteří ukázkově zvládli brejkovou situaci. V následujících minutách jsme měli herně jasně navrch, ale na to se v současném fotbale nehraje. Gratuluji domácím za takticky velmi vyspělý výkon a zaslouženě získané tři body.

Rozhodčí: Pešava, Bačo, Šlezingr

ŽK: 69. Brandej L., 73. Kubec, 74. Vala, 80 Zajíček - 41. Kořínek, 67. Ruprich, 83. Emlar, 85. Svoboda, 86. Škoda

ČK: 86. Vala

Diváků: 120

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Galerii k zápasu naleznete zde:
Rychnov nad Kněžnou
Autor fotogalerie: Petr Reichl

Thursday the 23rd.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.