Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Béčko neudrželo vedení a doma pouze remizovalo

24. kolo OP - sobota 1.6.2024 od 17:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř B - Zábrodí 3:3 (1:1)

Branky: 5.Horák, 46. Čenovský, 53. Vach - 12. vlastní, 58. Ilkovič, 68. Janko

FK Jaroměř B: Kramář M.  - Toman, Panenka, Michálek, Potoček (80. Kramář J.) - Horák (46. Valášek), Smetana, Hemelík, Libich - Vach, Čenovský (61. Čekal) 

Zábrodí: Koval - Kaválek, Dvořák, Stříbrný, Matěovic (78. Duchatsch), Janko, Stehlík, Mikeš, Martínek, Frinta, Ilkovič Jos. (46. Ilkovič Jan)

V B-týmu dnes chyběl lehce zraněný Beneš i některé tradiční opory. Trenér Poděbradský nominoval tři dorostence ročníků 2005 a 2006, kteří by mohli od příští sezóny přejít do dospělého fotbalu.

Zábrodí od počátku účinně bránilo, přesto už v páté minutě přinutil Horák hostujícího brankáře Kovala klesnout k zemi v gymnastickém provazu, přeskočil ho a zakončil do prázdné brány - 1:0. Ve 12. minutě na druhé straně hřiště nasměroval Panenka míč hlavou do vlastní sítě. Mrzuté vyrovnání na 1:1 kompenzuje Panenkův raketový skok v tabulce okresních střelců o krásných deset příček nahoru.

OP NA mužů FK Jaroměř B - Sokol Zábrodí, 1.6.2024, foto: Václav Mlejnek Adam Horák míří v páté minutě, po překonání hostujícího brankáře, k prázdné bráně a otevírá skóre utkání.

Nerozhodný stav vydržel do druhé půlky, kdy se hosté zdáli chvílemi fyzicky vyčerpaní a Jaroměř krátce po sobě navýšila skóre o dvě branky. Nejprve kapitán Čenovský ve 46. minutě měnil stav na 2:1 a po něm Jakub Vach s nově nabytým sebevědomím v 53. minutě na 3:1. Pak ale zasáhl zábrodský faktor Jan Ilkovič. Rozdílový hráč, ať už si pod tímto termínem představíme cokoliv, ještě na podzim hájil barvy Jaroměře. Připomeňme vítěznou branku, kterou vstřelil v závěrečných minutách nejtěžšímu konkurentovi staršího dorostu, Novému Hradci Králové. Hostující osmnáctiletý dorostenec dnes po přestávce střídal svého otce Josefa a v 58. minutě vsítil jaroměřské rezervě kontaktní gól - 3:2. Hosté byli od toho okamžiku k nezastavení a za deset minut dosáhli na remízu, když Janko nekompromisně prostřelil Potočka, Kramáře a Michálka, uklouznuvšího v brankovišti, rozbláceném po celodenním dešti.

Ve zbývající dvacetiminutovce domácí stupňovali tlak, dobyli území soupeře, ale druhý dech Zábrodským nedošel a bod za remízu si odvezli domů.

OP NA mužů FK Jaroměř B - Sokol Zábrodí, 1.6.2024, foto: Václav Mlejnek Jan Ilkovič překonává v 58. minutě Marka Kramáře.

Trenéři FK Jaroměř B:  

 

ŽK: 0 - 55. Kudrnáč 

Rozhodčí: Flígr - Havrda

Diváků: 90

OP NA mužů FK Jaroměř B - Sokol Zábrodí, 1.6.2024, foto: Václav Mlejnek OP NA mužů FK Jaroměř B - Sokol Zábrodí, 1.6.2024, foto: Václav Mlejnek
Panenka (skrytý za červenou desítkou) posílá v historické 12. minutě míč do jaroměřské brány. Jeho třetí vlastní gól v této sezóně lemuje v obdivném vytržení čestná ulička domácích hráčů. Fotografie vpravo zachycuje němý úžas Marka Kramáře. Stejný počet gólů rozdal Panenka i soupeřům a pokud si vyrovnané skóre 3:3 udrží, měl by se stát prvním laureátem titulu Nejspravedlivější střelec okresu Náchod. Foto 4x: Václav Mlejnek.
Fotogalerie k zápasu zde


Wednesday the 12th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.