,,Bengo" sehrálo infarktový zápas plný zvratů v Albrechticích a veze nakonec ,,pouze" 1. bod.

10. MÚ 1. B třída, skupina ,,B"- hřiště Albrechtice -16.10.2016 od 16:00.

SK Albrechtice n.O.- FK Jaroměř ,,B" 6:5P (3:2)

Branky: 5. Hořínek, 8. Hořínek, 42. Velíšek, 73. Pinkas, 87. Velíšek - 11. Vít, 19. Horák, 56. Beran, 61. Böhm, 90. Beneš

FK Jaroměř ,,B": Krám - Plhal (56. Balcirák), Emlar, Křivský, Klíž - Beran, Vít, Böhm, Vladeka (82. Ameti), Horák - Beneš

Rostislav Kchop, trenér domácích: V 1.pol. snese přísnější měřítko akorát prvních 8. a posledních 5. minut. To jsme vstřelili 3 góly, jinak hráli prim hosté, a bylo to od podlahy. Jenom gólman Králík nás zachránil od debaklu. 2. půle byla o fous lepší, přesto jsme se nevyvarovali chyb a prohrávali 3:4. Pak jsme dřeli, pomohlo i vyloučení a dotáhli to až na 5:4, přesto hosté v závěru srovnali. Objektivně však přiznávám, že my jsme dnes nezasloužili ani bod. Jaroměř se představila ve velice dobrém světle a rozhodně nepatří na chvost tabulky.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř: Plně souhlasím s komentářem domácího trenéra.  Alespoň bod vezeme.  Je to málo, ale nemuseli jsme odvést ani ten.

Rozhodčí: Vitvar, Medlík, Trejbal

DS: Mudruňka

ŽK: 33. Jaroš, 54. Janeček, 82. Pinkas - 35. Vladeka, 65. Klíž, 78. Klíž, 81. Vít

ČK: 78. Klíž