Smolná prohra ,,Benga" po výborném a obětavém výkonu v Poříčí

PŘIDÁNA FOTOGALERIE

8. MÚ 1. B třída, skupina ,,B"- hřiště V. Poříčí - 1.10.2016 od 16:30.

TJ Velké Poříčí - FK Jaroměř ,,B" 2:0 (0:0)

Branky: 83. Hanzl, 85. Kuneš

FK Jaroměř ,,B": Krám (70. Koller) - Souček, Křivský (70. Čekal M.), Emlar, Klíž - Ameti, Vít (K), Beneš, Müller (46. Horák) - Vladeka, Balcirák (46. Beran R.)

TJ Velké Poříčí: Vacho - Lokvenc, Novák, Flaška, Kuneš - Hauschke, Zelený, Hubka, Krombholz (61. Lupínek) - Závada (K), Hanzl (90. Gois)

 

Ačkoliv skončil první poločas bez branek, množstvím střel na obou stranách byl divácky zajímavý. Vážněji ohrozil soupeřovu bránu Vladeka ve 14. minutě po chybě domácího stopera Flašky. Ve 22. minutě Krám vyrážel první dobře mířenou střelu Krombholze a vzápětí opět Vladeka vyslal střelu do náruče domácího brankáře Vacha. Ve 23. minutě Balcirák vypálil do pravého horního rohu branky, ale Vacho míč vyškrábl konečky prstů. Kolem 28. minuty jsme se dostali pod tlak a několik minut odolávali sérii rohových kopů. Ve 34. minutě se pokusil obstřelit brankáře k pravé tyči Müller, ale zamířil kousek vedle, stejně jako o minutu později Vladeka. Ve 36. minutě Krám odrazil střelu, která mířila přímo na něj. Ve 39. minutě si vylepšoval mušku Beneš a také se trefil do brankáře. Konec poločasu ozdobil Krám třemi výtečnými zásahy krátce za sebou.

1.B TJ Velké Poříčí - FK Jaroměř B, 1.10.2016, foto: Václav Mlejnek Dvě jaroměřské střely skončily v prvním poločase v brance, oboum střelcům byl ale odpískán ofsajd.

Ve druhém poločase se již tolik šancí neurodilo. V 58. minutě míč po hlavičce Hubky těsně líznul Krámovu branku, a vzápětí se Horák podobně těsně netrefil na opačné straně. V 63. minutě Krám vyrážel a byl to jeho poslední zákrok v utkání. O dvě minuty později se hlavou srazil se spoluhráčem Křivským a oba skončili v rukách chirurga s rozbitými čely. Do brány musel jít Jakub Emlar, který předvedl hezký zákrok v 78. minutě. V 83. minutě však vyboxoval střelu Lupínka na nohu Hanzla a inkasoval - 1:0. O dvě minuty později povzbuzení domácí zaútočili znovu a ačkoliv se Emlar v brance mrskal jako kapr a několik střel odrazil, poslední Kunešova dorážka skončila za jeho zády - 2:0. V nastaveném čase měl šanci na zkorigování stavu Ersin Ameti, ale jeho rána se od horního břevna odrazila mimo branku.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme odehráli výborný zápas se smolným výsledkem. Kluci nechali na hřišti vše, ale ,,nepřízeň osudu" a smůla v zakončení nás připravila o lepší výsledek. Klukům děkuji za předvedený výkon, makáme dál. Filipovi Krámovi a Láďovi Křivskému přejeme brzké uzdravení.

Josef Hurdálek, vedoucí TJ Velké Poříčí: Domácí hráli nepřesně, bez pohybu a nasazení. O vítězství rozhodli ve druhé polovině až po zranění dvou hráčů hostů. Šťastné vítězství domácích.

Rozhodčí: Hlavsa, Bečvář, Hofman

DS: Novák

ŽK: 31. Hanzl - 15. Emlar, 30. Müller, 51. Klíž, 53. Krám, 74. Vít

Diváků: 90

1.B TJ Velké Poříčí - FK Jaroměř B, 1.10.2016, foto: Václav Mlejnek Souboj nejstarších hráčů okresního derby, jaroměřského Jana Beneše (v červeném, r. 1971) a poříčského Michala Flašky (r. 1973). Foto a koláž: Václav Mlejnek.

Fotogalerie k zápasu:   - web FK Jaroměř.Sunday the 24th.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.