Zasloužená prohra ,,Benga" po profesorském výkonu v Meziměstí

19. kolo OP Náchod - 16.4.2016 od 17:00 - hřiště Meziměstí. 

TJ Loko Meziměstí - FK Jaroměř ,,B" 3:1 (1:1)

Branky: 30. Kubeček, 66. Šprinc, 70. Šolc - 2. Vít

FK Jaroměř ,,B": Schejbal - Valášek (68. Plhal), Ruprich, Rejchrt, Klíž (78. Souček) - Ameti, Böhm, Beneš, Častvaj (46. Bano) - Emlar, Vít (K) 

 V úvodu střetnutí nic nenasvědčovalo tomu, že by Jaroměřští měli na meziměstském trávníku ztratit první body v soutěži. Hosté začali náporem a hned z prvního útoku střílel ze dvaceti metrů Böhm nad branku. O dvacet sekund později poslal hosty do vedení kapitán Vít střelou na zadní tyč - 0:1. V 9. minutě nebezpečně pálil Valášek, ale brankář zachránil. V 15. min. zahrozili po rohu domácí a po závaru Ruprich ohrozil vlastního brankáře. Ve 26. min. po rychlém kontru našel Vít Ahmetiho, ale ten v koncovce zklamal. Na druhé straně pálil nebezpečně Jirásek, naštěstí minul Schejbalovu branku. Domácí pokračovali v aktivní hře a odměnou jim byla vyrovnávací branka z kopačky Kubečka ve 28. min. - 1:1. O dvě minuty později hasil požár za cenu žluté karty Ruprich. Ve 40. min. po přečíslení neproměnil šanci Emlar. Ve 41. min. nejprve zachránil Schejbal, aby se vzápětí z protiútoku své šance zalekl Emlar a nedokázal trefit odkrytou branku. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

PUFoto 2x: Václav Mlejnek

Druhý poločas zahájili domácí náporem, byli velmi aktivní a gól visel ve vzduchu. Varování z 55. a 63 min. si hosté k srdci nevzali a tak v 65. min přišel trest. Domácí hráč Šprinc napřáhl ze 30. metrů a výstavní ranou trefil levou šibenici Schejbalovy branky - 2:1. Poté získali mírnou převahu hostující hráči, ale k nějakým šancím to nevedlo. Naopak Schejbal držel svými zákroky naději pro Jaroměř. V závěrečné patnáctiminutovce začali hrát hosté na riziko. Do rozhozené obrany dostal míč v 79. min. Šolc a po úniku prostřelil Schejbala - 3:1. Tečku za nepovedeným utkáním udělal v 88. min Rejchrt, když v gólové pozici nastřelil jen nohy brankáře.Čížka.V tomto utkání si za bezkrevný výkon Jaroměřští bodovat nezasloužili. Po počátečním náporu přenechali aktivitu domácím a ti je za to patřičně ztrestali. Musíme se z tohoto nečekaného direktu oklepat a dobře se připravit na nedělní zápas, ve kterém přivítáme sousedy z Dolan.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř: 

Rozhodčí: Nymsa, Prušinovský, Zvolánek

ŽK: 25. Kubeček, 81. Matusek - 39. Ruprich

Diváků: 60

PU

Ohlasy v tisku:

Sunday the 26th.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.