8. kolo OP Náchod - 27.9.2015 od 16:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř ,,B" - TJ Slavoj Teplice n.M. 2:0 (0:0)

Branky: 64. Seifert, 74. Seifert

FK Jaroměř ,,B": Kořen - Klíž (80. Špaček), Rejchrt, Kučera (37. Böhm), Křivský - Seifert, Beneš, Vít (K), Valášek (46. Hekele) - Munzar (67. Ameti), Vladeka (56. Železov)

Tomáš Paleček, Evžen Zvolánek - FK Jaroměř: Tak jsme se konečně dočkali! Teprve v osmém kole OP se nám podařilo zvítězit v utkání, aniž bychom obdrželi branku. Obě mužstva začala opatrně, hosté pozorně bránili a po získání míče nakopávali vše na vysunutý teplický hrot -Muchu, který dělal domácí obraně problémy. Prakticky všechny střelecké pokusy Teplických na jaroměřskou branku směřovaly z jeho kopaček. Domácím chyběl klid ve finální fázi, a tak šancí bylo pramálo. V 15. min po rohu Beneše skončila hlavička Munzara nad brankou. O minutu později po zdařilé kombinaci pálil Beneš jen do středu branky. Ve 42. min. předvedl klíčový zákrok utkání brankář Kořen, který tváří v tvář zlikvidoval jasnou gólovou šanci D. Kalaše, který se individuálně uvolnil přes tři bránící hráče. Po přestávce došlo ke zlepšení, hráči se snažili o kombinační hru, zlepšili pohyb a hned to bylo na hře znát. V 53. minutě ještě Munzarova střela změnu skóre nepřinesla. V 64. min. našel centrovaný míč z pravé strany v pokutovém území Seiferta a ten střelou z otočky do protipohybu brankáře rozvlnil síť poprvé - 1:0. O deset minut později si střeleckou pozici po přihrávce Železova vypracoval opět Seifert a gólman Oubrecht se červená ještě teď! Nepříliš prudká rána mu prošla mezi nohama do branky - 2:0. V 72. min. po kontaktu s hostujícím obráncem upadl ve "vápně" Böhm, ale penalta se nekopala. Sudí Bárta ohodnotil divadelní číslo žlutou kartou pro Lukáše. Hattricku se mohl dočkat Seifert v 76. minutě, ale tutovku poslal jen do brankáře.  A protože hosté již nenašli síly na ohrožení naší branky, získali Jaroměřští po zásluze tři body. Tepličtí nezanechali na jaroměřském trávníku špatný dojem a byli domácím nepříjemným protivníkem. Příští neděli jedeme bojovat do České Skalice.

Rozhodčí: Bárta, Nymsa, Prušinovský

ŽK: 57. Rejchrt, 72. Böhm - 62. Mucha