Posílené béčko promrhalo první poločas, a tak muselo otáčet skóre v tom druhém

6. kolo OP Náchod - 13.9.2015 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř ,,B" - TJ Loko Meziměstí 4:2 (0:2)

Branky: 46. Beneš, 53. Vladeka, 71. Munzar, 78. Munzar - 10. Koňarík, 45. Hanák

FK Jaroměř ,,B": Šebesta - Klíž, Rejchrt, Kučera (80. Hekele), Ruprich - Valášek, Böhm (46. Vladeka), Beneš, Seifert (81. Ameti) - Vít (K) (63. Munzar), Kašajík

Tomáš Paleček, Evžen Zvolánek - FK Jaroměř: K dalšímu mistrovskému utkání nastoupilo jaroměřské "bengo" se Šebestou v brance, v obraně s navrátilcem Kučerou a ve středové řadě se špílmachrem Standou Kašajíkem. Domácí vstoupili do zápasu značně nervozně, míče jim odskakovaly od kopaček, přihrávky nenacházely správného adresáta a tak nebylo divu, že v 10 . minutě po sérii chyb inkasovali z kopačky Koňarika první branku - 0:1. Hosté postavili hráz kolem vlastní "šestnáctky" a domácí marně dobývali obranný val. V 19. min. hlavičkoval v dobré pozici nad odkrytou branku Vít. Neprosadil se ani Seifert, který nastřelil jen nohy brankáře Čížka.  Když už se všichni viděli v kabině, přišel trest, kdy se prosadil přes obránce meziměstský  útočník Hanák a bylo - 0:2.  Po Babí a Velkém Poříčí obdrželi Jaroměřští již třetí branku vždy v posledních vteřinách první půle.

muži B FK Jaroměř B - Loko Meziměstí 13.9.2015 foto Václav Mlejnek Galerie k zápasu zde.

Po důrazném "mytí hlav" v kabině se hned po 19. vteřinách prosadil střelecky Beneš, kterému míč mezi stopery prostrčil Kašajík - 1:2.  Hned o dvě minuty později skóroval Seifert. Radost zkazil zdvižený praporek AR a branka nebyla pro ofsajd uznána. V 54. min. vysunul dlouhou přihrávkou za obránce Valášek Vladeku, ten obešel brankáře a téměř znulového úhlu dopravil míč do sítě - 2:2. Tlak domácích nabíral na obrátkách, hosté odvraceli útoky se štěstím. V 63. min. po rohovém kopu napálil míč z hranice brankového území do břevna stoper Rejchrt. Po další dlouhé přihrávce za obranu hostí postupovali v 71. min. na brankáře Vladeka s Munzarem a druhý jmenovaný se štěstím překonal Čížka potřetí - 3:2. V 80. min. po spolupráci Rupricha s Kašajíkem vstřelil svou druhou branku v utkáníMunzar - 4:2.  Opět se v tomto utkání projevila dobrá  fyzická kondice a šťastná ruka trenéra Palečka při střídání. V sobotu pojedeme s pokorou bojovat o další body do sousedních Dolan.

Rozhodčí: Pálka, Lokvenc, Vlk

ŽK: 27. Hanák

Diváků: 55

muži B FK Jaroměř B - Loko Meziměstí 13.9.2015 foto Václav Mlejnek Jan Beneš dává první gól Jaroměře. Foto Václav Mlejnek