Bengo sestřelilo díky hattricku Martina Škody Machov

3. kolo OP Náchod - 23.8.2015 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř ,,B" - Jiskra Machov 5:2 (3:1)

Branky: 4. Seifert, 25. Škoda, 28. Škoda, 70. Škoda, 84. Kořen z p.k. - Scholz, Falta

FK Jaroměř ,,B": Kořen - Rejchrt, Beneš (75. Koller), Ruprich, Křivský (46. Špaček) - Seifert (61. Munzar), Böhm (54. Ameti), Vít-K, Valášek (69. Klíž) - Škoda, Železov

Tomáš Paleček, Evžen Zvolánek - FK Jaroměř: Domácí začali pěkně zostra a hned ve 3. min. po krásné kombinaci Škoda - Železov - Seifert posledně jmenovaný  poprvé rozvlnil síť za zády hostujícího golmana - 1:0. Při pokračujících útočných akci zapomněli Jaroměřští na zadní vrátka a hosté z brejk Scholzem trestali - 1:1 V dalším průběhu I poločasu domácí zahazovali jednu šanci za druhou. V 25. min. dal o sobě poprvé vědět domácí kanonýr M. Škoda. Po dlouhém autovém vhazování Böhma uklidil míč do branky - 2:1. O čtyři minuty později to bylo již 3:1, kdy se po krásné individuální akci znovu prosadil M. Škoda. Druhý poločas zahájili domácí vlažněji a hosté se dostali do hry. Naštěstí však jen k pokutovému území, kde jejich akce povětšinou končily.  V 70. min. po centru Ametiho dovršil jaroměřský snajpr M. Škoda hattrick - 4:1. Pět minut před koncem si branku připsal i domácí brankář K. Kořen, když s jistotou proměnil pokutový kop za předchozí sražení M. Škody v pokutovém území - 5:1. Gólový účet uzavřeli hosté v 88. min. po dorážce Falty - 5:2. Domáci měli hru pod kontrolou po celý zápas, když hosty od vyšší porážky zachránil hostující brankář Šulc. Všichni se již těšíme příští týden na Babí.

Rozhodčí: Bárta, Tůma, Tomášů

ŽK: 60. Beneš, 75. Ameti - 47. Štantejský, 73. Martinec, 75. Pich