Bengo otočilo nepříznivý vývoj zápasu a vstoupilo do sezóny vítězně!

2. kolo OP Náchod - 15.8.2015 od 16:00 - hřiště Mezilesí.

Sokol Mezilesí - FK Jaroměř ,,B" 3:4 (1:1)

Branky: 25. Vítek, 49. Novák, 52. Holý - 13. Böhm, 75. Munzar, 76. Vladeka, 88. Beneš

Sokol Mezilesí: Škoda R. - Holý, Vítek-K, Maixner, Otman - Švika (81. Macháček), Kárník, Novák, Drašnar - Škoda A. (75. Hanuš), Lazorka (86. Krecl)

FK Jaroměř ,,B": Kořen - Křivský, Beneš, Koller (46. Valášek), Klíž (68. Munzar) - Seifert, Böhm, Vít-K, Hekele (46. Ameti) - Vladeka (90. Špaček), Železov

2. kolo OP Náchod, Sokol Mezilesí - FK Jaroměř B, 15.8.2015, foto: Václav Mlejnek Branka Romana Munzara v 75. minutě. Foto: Václav Mlejnek

Tomáš Paleček, Evžen Zvolánek - FK Jaroměř: Hostující tým si cestu za třemi body zkomplikoval neproměňováním brankových příležitostí. Ve 13. minutě šli Jaroměřští  do vedení zásluhou Böhma. Místo navýšení skóre se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Do druhého poločasu vykročili lépe domácí a zásluhou dvou rohových kopů se dostali do dvougólového vedení. A mohlo být ještě hůř.  Pokutový kop naštěstí domácí hráč nasměroval pouze do břevna. To byl signál pro zvýšení aktivity hostujících hráčů a začaly se dít věci. Po čtyřminutovém  pobytu na hřišti začal obrat střídající Munzar. Za minutu nato už bylo vyrovnáno z kopačky Vladeky. Domácí odcházeli fyzicky a hosté se hrou bavili. O zisku tří bodů rozhodl v 88. minutě po rozehraném rohovém kopu "starý lišák" Beneš střelou po zemi na bližší tyč. Pochvalu zaslouží všichni hráči za odmakaných 90 minut.

Rozhodčí: Škoda, Macek, Bartoš

ŽK: 20. Maixner - 40. Vladeka