První domácí turnaj finálové skupiny mladších žáků ale pouze tři body

2. kolo ČP Krajský přebor mladších žáků - finálová skupina 9.4. v Jaroměři

FK Jaroměř - Chlumec/RMSK 3 : 2 ( 2:1)

Od začátku vyrovnané utkání, naší velkou slabinou je neproměňování šancí a takřka nulový pohyb bez míče.Nakonec jsme vítězství vybojovali.

Branky: Kvapil 2, Škodová

Nahrávky: Škodová

FK Jaroměř - Kostelec/Častolovice  3 : 4  ( 1:2) 

Po hodinové pauze nastupují naši hráči do dalšího utkání.Nemohou se dostat do tempa  a záhy prohrávají.Naše hra je bez nápadu, když si už vypracujeme dobré šance hráči je nedokáží proměnit.V druhém poločase se ujímáme dokonce i vedení ale po nedorozumění  našich dvou hráčů darujeme soupeři gol.V poslední minutě nedokážeme podržet míč a soupeř brankou před závěrečným hvizdem vítězí.

Branky: Škodová 2, Pásler

Nahrávky: Rezek, Hepnar

Komentář: Nechci se neustále opakovat ale hra našeho týmu není stále na odpovídající úrovni a hlavně jsme zklamáni z přístupu, nasazení, bojovnosti a chuti týmově hrát  a hrát celkově. Je potřeba naprosto změnit přístup všech hráčů k tréninkům i k zápasům.Za první zápas pochvala za dobrý výkon Filipa v brance .

Sestava: Malý - Škodová , Horčička, Pásler, Macháň, Hepnar, Rezek, Potoček, Kňourek, Radil, Kvapil

 

 

Saturday the 3rd.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.