karta týmu

Kategorie: HOME

2021/2022
MLADŠÍ ŽÁCI U-13

Brankáři

jméno pozice Z MIN INK VG NUL ŽK ČK
Martin Slezák  hráč    22         
Viktor Šitev  hráč  44    84    13     
Martin Vávra  hráč    14         
Legenda: Z - počet odchytaných zápasů; MIN - odchytané minuty; INK - inkasované góly; VG - vstřelené góly; NUL - vychytané nuly (pouze odchytá-li celý zápas); ŽK a ČK - žluté a červené karty.


Hráči v poli

jméno pozice Z MIN G VG ŽK ČK
Marek Beneš  hráč  10         
Tomáš Derner  hráč  35           
David Haase  hráč  10           
Kryštof Hak  hráč  11           
Kryštof Hamáček  hráč           
Vítek Hemelík  hráč  51         
Luboš Hemelík  hráč  50    10       
Jan Hochsteiger  hráč  56    32       
Tadeáš Kašajík  hráč  49         
Tomáš Kašpar  hráč           
Matyáš Koudelka  hráč  37    13       
Daniel Křen  hráč  49         
Matyáš Kuhajdík  hráč  20           
Šimon Libich  hráč  52         
Adam Pecháček  hráč           
Patrik Samuel Polák  hráč  10           
Adam Runštuk  hráč  19         
Martin Slezák  hráč  37         
Dominik Svoboda  hráč  37    14       
Jakub Škoda  hráč  21         
Matěj Švec  hráč           
Erik Tannhauser  hráč  46         
Ondřej Zámečník  hráč           
Jakub Žďárský  hráč           
Ondřej Žíla  hráč           
Legenda: Z - počet odehraných zápasů; MIN - odehrané minuty; G - góly; VG - vlastní góly; ŽK a ČK - žluté a červené karty.


Střelci

pořadí jméno počet gólů
Jan Hochsteiger  32 
Dominik Svoboda  14 
Matyáš Koudelka  13 
Luboš Hemelík  10 
Vítek Hemelík 
Adam Runštuk 
Šimon Libich 
  Martin Slezák 
  Erik Tannhauser 
Tadeáš Kašajík 
  Daniel Křen 
Jakub Škoda 
10  Marek Beneš 


Utkání

zápas kolo den skóre ŽK ČK
FK Vysoká n.L. - FK Jaroměř  10  11.06.2022  5:1 (2:1)     
SK Č. Kostelec/TJ Baník Rtyně II. - FK Jaroměř  10  11.06.2022  3:1 (1:0)     
FK Jaroměř - 1. FK N. Paka/TJ So. St. Paka  10  11.06.2022  1:3 (0:3)     
FK Kostelec n.O./AFK Častolovice - FK Jaroměř  10.06.2022  0:2 (0:1)     
SK Č. Kostelec/TJ Baník Rtyně II.  - FK Jaroměř  04.06.2022  4:3 (1:1)     
SK Solnice - FK Jaroměř  04.06.2022  5:0 (4:0)     
FC Vrchlabí - FK Jaroměř  04.06.2022  4:0 (2:0)     
FK Jaroměř - 1. FK N. Paka/TJ So. St. Paka  29.05.2022  4:0 (3:0)     
FK Jaroměř - 1. FK N. Paka/TJ So. St. Paka  29.05.2022  3:1 (1:0)     
FK Jaroměř - SK Solnice  29.05.2022  0:9 (0:3)     
FK Jaroměř - SK Jičín II.  29.05.2022  1:1 (0:1)     
SK Č. Kostelec/TJ Baník Rtyně II. - FK Jaroměř  21.05.2022  0:3 (0:2)     
FK Kostelec n. O./AFK Častolovice - FK Jaroměř  21.05.2022  1:4 (0:4)     
SK Jičín II. - FK Jaroměř  21.05.2022  1:2 (0:0)     
FK Vysoká n.L. - FK Jaroměř  14.05.2022  1:2 (0:1)     
FK Kostelec n.O./AFK Častolovice - FK Jaroměř  14.05.2022  1:1 (1:0)     
FK Jaroměř - SK Solnice  14.05.2022  0:4 (0:3)     
FK Jaroměř - FK Vysoká nad Labem  07.05.2022  1:1 (1:1)     
SK Č. Kostelec/TJ Baník Rtyně II. - FK Jaroměř  07.05.2022  3:0 (0:0)     
1. FK N. Paka/TJ Sokol St. Paka - FK Jaroměř  07.05.2022  1:1 (1:1)     
FK Jaroměř - FC Vrchlabí  24.04.2022  0:5 (0:2)     
FK Jaroměř - SK Jičín II.  24.04.2022  1:0 (1:0)     
FK Jaroměř - FC Vrchlabí  24.04.2022  1:2 (1:1)     
FK Jaroměř - FK Vysoká n.L.  24.04.2022  2:3 (1:2)     
FK Jaroměř - SK Č. Kostelec/TJ Baník Rtyně II.  16.04.2022  1:2 (0:1)     
FK Jaroměř - SK Solnice  16.04.2022  0:9 (0:3)     
FK Jaroměř - FC Vrchlabí  16.04.2022  0:3 (0:2)     
1. FK N. Paka/TJ Sokol St. Paka - FK Jaroměř  03.04.2022  2:2 (0:0)     
SK Solnice - FK Jaroměř  03.04.2022  8:0 (6:0)     
FK Jaroměř - SK Jičín  03.04.2022  3:1 (2:0)     
FK Jaroměř - RMSK Cidlina/Chlumec n.C.  10  31.10.2021  3:4 (2:1)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš II  10  31.10.2021  2:1 (1:1)     
FK Jaroměř - TJ Jiskra Hořice  10  31.10.2021  3:0 (3:0)     
FK Jaroměř - RMSK Cidlina/FK Chlumec n/C  23.10.2021  3:1 (1:1)     
SK Jičín I - FK Jaroměř  23.10.2021  2:1 (1:0)     
FK Jaroměř - FC Vrchlabí  23.10.2021  0:2 (0:1)     
FC Vrchlabí - FK Jaroměř  16.10.2021  9:2 (7:1)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš II  16.10.2021  5:2 (4:1)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš II  10.10.2021  1:2 (0:2)     
SK Jičín I - FK Jaroměř  10.10.2021  2:3 (2:1)     
TJ Lázně Bělohrad/FKM Javorka - FK Jaroměř  10.10.2021  1:0 (1:0)     
FK Jaroměř - RMSK Cidlina/FK Chlumec n. C.  03.10.2021  2:1 (1:1)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš II  03.10.2021  0:2 (0:2)     
FK Jaroměř - TJ Jiskra Hořice  03.10.2021  3:0 (1:0)     
FK Jaroměř - TJ Lázně Bělohrad/FKM Javorka  26.09.2021  8:0 (3:0)     
FK Jaroměř - RMSK Cidlina/FK Chlumec n. C.  26.09.2021  5:0 (2:0)     
RMSK Cidlina/FK Chlumec n. C. - FK Jaroměř  18.09.2021  0:6 (0:1)     
FC Vrchlabí - FK Jaroměř  18.09.2021  1:1 (1:0)     
SK Jičín - FK Jaroměř  18.09.2021  2:3 (1:0)     
FK Jaroměř - TJ Lázně Bělohrad/FKM Javorka  11.09.2021  3:0 (2:0)     
FC Vrchlabí - FK Jaroměř  11.09.2021  2:1 (2:0)     
TJ Jiskra Hořice - FK Jaroměř  11.09.2021  0:6 (0:2)     
FK Jaroměř - FC Vrchlabí  05.09.2021  1:0 (1:0)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš II  05.09.2021  2:1 (1:0)     
FK Jaroměř - SK Jičín I  28.08.2021  3:2 (1:1)     
FK Jaroměř - TJ Jiskra Hořice  28.08.2021  11:0 (4:0)     
Legenda: ŽK a ČK - žluté a červené karty.




Tablo

Abecední přehled hráčů, kteří v sezóně 2021/2022 nastoupili alespoň jednou za tým MLADŠÍ ŽÁCI U-13.

Návrhy na opravy chyb ve statistikách nebo kartách hráčů zasílejte prosím na mail
webmaster@fotbaljaromer.cz
Za všechna upozornění předem děkujeme.
Saturday the 1st.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.