Mladší přípravka na posledním domácím turnaji téměř 100%

Mladší přípravka - 7. kolo 2.5.2015 - turnaj v Jaroměři od 12:00.

FK Jaroměř ,,A" - Slovan Broumov ,,A"  12:3 (Lebedinský 4x, Poděbradský 3x, Karel 2x, Ponikelský, Libich, Hemelík)

FK Jaroměř ,,A" - SK Třebechovice ,,A"  14:5 (Ponikelský 5x, Kašpar 3x, Hemelík 3x, Karel 2x, Libich)

FK Jaroměř ,,B" - Slovan Broumov ,,B"  11:3 (Mrkos 3x, Machač 2x, Holub 2x, Bělohlávek, Pospíšil, Bedlek, Tkáč M.)

FK Jaroměř ,,B" - SK Třebechovice ,,B"  6:8 (Holub 4x, Bedlek, Machač)

Sestava ,,A" týmu (červených): Dufek - Kašpar, Karel, Libich, Hofman - Ponikelský, Poděbradský, Hemelík, Lebedinský

Sestava ,,B" týmu (černých): Baudyš - Bedlek, Bělohlávek, Machač, Pospíšil - Tkáč J., Holub, Tkáč M., Mrkos

Áčko (černí) odehrálo výborný první zápas s Broumovem se kterým jsou  naše zápasy vždy velmi vyrovnané. První poločas byl opravdu exkluzivní a se soupeřem jsme si dělali doslova co jsme chtěli. Druhý poločas kluci trochu polevili, ale i přesto si připsali zasloužené, vysoké a hlavně cenné vítězství. Ve druhém zápase jsme trochu experimentovali se sestavou, což nám v prvním poločase moc nevyšlo. Po změně ve druhém poločase to již bylo ono a soupeře, který hrál pouze v 5ti lidech jsme dokázali rovněž vysoko porazit. Pochvala pro všechny hráče na dnešním turnaji. Potěšujícím faktem je to, že se střelecky dokáže prosadit skoro každý hráč ze sestavy.

Béčko (červení) se dnes představilo ve velmi dobrém světle a první zápas vysoko porazilo nepříjemný Broumov. Ve druhém utkání byl zápas o dost těžší a kluci většinu zápasu prohrávali, dokázali před koncem dokonce i vyrovnat, ale soupeř nakonec vstřelil 2 góly a zápas dovedl do vítězného konce. Rovněž pochvala pro všechny hráče. I zde je potěšujícím faktem to, že se střelecky dokáže prosadit skoro každý hráč ze sestavy.