FOTTUR - sezona 2022/2023

5.2. proběhl FOTTUR pro ročník 2012

V neděli 5.2.23 se uskutečnil v hale Asvaj FOTTUR pro ročník starší přípravky 2012.

Turnaje se zúčastnily týmy Trutnova, Stěžer, Malšovy Lhoty, Rychnova nad Kněžnou, Dvora Králové a samozřejmě domácího FK Jaroměř.

Zvítězila TJ Sokol Stěžery. FK Jaroměř získala bramborovou medaili za druhým MFK Trutov a třetím Sokolem z Malšovy Lhoty.

Idividuální cena pro nejlepšího brankáře skončila v rukou Vojtěcha Škalouda z TJ Malšova Lhota. Nejlepším střelcem byl Matěj Částka z TJ Sokol Stěžery a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Vojtěch Kamitz z MFK Trutnov.

Děkujeme rodičům a klukům za fandění a fér souboje po celou dobu turnaje.

 

5.2.2023

FOTTUR, turnaj 2012, 5.2.2023, foto: Václav Mlejnek

FOTTUR, turnaj 2012, 5.2.2023, foto: Václav Mlejnek

FOTTUR, turnaj 2012, 5.2.2023, foto: Václav Mlejnek

FOTTUR, turnaj 2012, 5.2.2023, foto: Václav Mlejnek

TJ Sokol Stěžery, MFK Trutnov, Sokol Malšova Lhota, FK Jaroměř. Foto 4x: Václav Mlejnek

Fotogalerie Petra Reichla zde.

11.12. se uskutečnil FOTTUR pro starší přípravku

V neděli 11.12. se uskutečnil v hale Asvaj FOTTUR pro ročník starší přípravky 2013.

4.12. se uskutečnil FOTTUR pro mladší přípravku

V neděli 4.12. se uskutečnil v hale Asvaj FOTTUR pro ročníky mladší přípravky.

Turnaj měl slušné obsazení: 2x FC Hradec Králové, FK Chlumec nad Cidlinou, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, TJ Sokol Černíkovice, FC Slavia Hradec Králové a FK Jaroměř.

Turnaj byl napínavý do posledního zápasu. První dvě místa obsadil FC Hradec Králové, který na stupni vítězů doplnil Rychnov nad Kněžnou.

Jaroměři se turnaj nepovedl a kluci se umístili na 7. místě. Alespoň částečný důvod radosti mohli mít z vyhlašování individuálních cen, kdy cena pro nejlepšího brankaře skončila v rukou Martina Matyáše. Nejlepším střelcem byl Štěpán Zvolánek z FC HK a nejlepším hráčem turnaje byla vyhlášena Nela Janoušková z Chlumce nad Cidlinou.

Děkujeme rodičům a klukům za fandění a fér souboje po celou dobu turnaje.

 

4 12 2014

Starší přípravka obsadila třetí místo na turnaji FOTTUR

3.12. se v jaroměřské hale Asvaj uskutečnil turnaj FOTTUR pro ročníky 2012 a mladší.

Turnaje se účastnily týmy: MFK Trutnov, FC Hradec Králové, SK Vysoké Mýto a FK Jaroměř.

Kvalitou na výši se ukázaly býti celky Trutnova a FC Hradce Králové. Nakonec v turnaji zvítězil tým z Hradce Králové, který jediný bod ztratil právě proti Trutnovu.

FK Jaroměř dokázala dvakrát porazit Vysoké Mýto a umístila se na třetím místě.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen z celku MFK Trutnov Timofii Maksymenko, nejlepším hráčem byla zvolena Vanesa Horáčková a nejlepším brankařem turnaje se stal jaroměřský Adam Tomek.

Hodnocení trenéra STP: Dlouhodobě se nám nedaří začátky turnajů. To se bohužel potvrdilo i dnes, kdy jsme zaslouženě vysoko prohráli hned na úvod. Tato facka však kluky nakopla a definitivně se vývoj turnaje otočil v náš propěch po obratu ve třetím zápase proti Vysokému Mýtu. Jsem moc rád, že kluci zvládli oba zápasy proti Vysokému Mýtu vyhrát a neztratili se ani v odvetě s FC HK. Z turnaje převládají pozitiva, ale stále je na čem pracovat.

3 12 2012

V Asvaji se uskutečnil FOTTUR pro MINI přípravky

V jaroměřské hale Asvaj se 26.11. uskutečnil turnaj pro MINI přípravky, tedy pro děti narozené v roce 2016 a mladší.

Hráči hráli souběžně na obou polovinách haly. Tým FK Jaroměř postavil do turnaje hned 3 mužstva - Tygříky, Káčata a Lvíčata. Rozdrobení kvality se bohužel ukázalo jako klíčové a naše mužstva obsadila páté, šesté a sedmé místo. Důležité však je, že děti nabraly tolik důležité zkušenosti, protože pro mnoho z nich to byla vůbec první soutěžní představení.

Turnaje se zúčastnily následující celky: FC Spartak Police nad Metují, MFK Nové Město nad Metují a dva celky přivevzla MFK Chrudim.

V turnaji byla nejúspěšnější právě MFK Chrudim, jejíž týmy obsadily první dvě místa. Na třetím místě se umístilo Nové Město nad Metují.

Rodičům děkujeme za fandění a krásnou atmosféru.

26 11 2016

Monday the 6th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.