ban 20220813 FKJ - Rychnov
Jaroměř 13.8.22 - V prvním domácím zápase krajského přeboru remizovali muži s týmem Rychnova nad Kněžnou 1:1. Po penaltách zůstávají doma dva body.

Novinky

Pozvánka na zápas

Příští soupeř čeká na Jaroměř v sobotu v Kostelci nad Orlicí. Domácím se zatím nedaří. Po prohře v Hořicích nezvládli ani středeční dohrávku prvního kola doma se Slavií Hradec Králové. Výsledek 0:5 vystřelil Slavii na čelo tabulky krajského přeboru, Kostelec na její opačný konec.

SOBOTA 20. srpen 2022.
FK Kostelec nad Orlicí 20.08.2022
17:00
FK Jaroměř

FK Kostelec nad Orlicí - FK Jaroměř

3. kolo M GROUP CZ Krajský přebor mužů
stadion Kostelec nad Orlicí
on-line přenos: Fotbal Live
FK Kostelec n. O. v klubovém videoarchívu: 2017, 2019, 2021.


    

Vítězný vstup staršího dorostu do nové sezóny

1. kolo KP U19 - neděle 14.8.2022 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Slavia HK ,,B" 5:2 (3:1)

Branky: 3. Rezek, 37. Kašpar A., 45. Rezek, 46. Rezek, 56. Rezek - 9. Moskalenko, 74. Kovalchuk

FK Jaroměř: Maurits (78. Dufek) - Hrobský (72. Kadlec), Libich, Kordina (72. Potoček), Bělohlávek - Hepnar, Skalický (K), Hemelík (54. Burian), Korityák, Rezek - Kašpar A.

Domácí byli od začátku lepším týmem a vytvářeli si řadu šancí, z nichž však trestuhodně zahazovali jednu za druhou, a to včetně penalty. Místo navýšení skóre tak hosté z jednoho brejku vyrovnali. Velká herní převaha domácích pokračovala i nadále a výsledkem toho bylo navýšení skóre před koncem poločasu. Druhý poločas, po vyloučení hostujícího hráče, se pak hrálo již jen na jednu branku, ale střelecká muška domácích byla dnes bohužel hodně vychýlená. Pochvala za předvedený výkon a nasazení pro všechny hráče.

Dušan Petráček, trenér FK Jaroměř: Důležité a zasloužené vítězství. Až další zápasy ukáží, jak na tom jsme po letním výprodeji. Poděkování z kabiny pro naše fanoušky, jejichž počet se nějak zvyšuje

ŽK: 1 - 2

ČK: 0:1

Rozhodčí: Prušinovský

Diváků: 50

KP SD FK Jaroměř - Slavia Hradec Králové, 14.8.2022, foto: Václav Mlejnek Jiří Rezek dává první ze svých čtyř branek. Foto: Václav Mlejnek.

Áčko porazilo Rychnov až v penaltovém rozstřelu

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

2. kolo M-GROUP KP mužů - sobota 13.8.2022 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - Rychnov n. Kněžnou 2:1P (1:0)

Branky: 39. Votrubec - 61. Zajíček

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Podolník, Michálek (K), Pohořálek - Bano (72. Rind), Votrubec, Exnar Ma., Gorol, Exnar Mi. (72. Častvaj) - Kořínek

FC Spartak Rychnov n. Kněžnou: Šebesta - Vacek, Pohl (K), Kábrt, Nosek - Počtýnský, Veselý, Drašnar, Lihařík - Markovič, Zajíček

První poločas přinesl mírnou herní převahu domácích, kteří se tlačili na branku soupeře, ale bez vyložených šancí. Hosté naopak podnikali rychlé a nebezpečné brejky. Když už se zdálo, že  se půjde do kabin za bezbrankového stavu, prosadil se ve 39. minutě se štěstím důrazný Votrubec - 1:0.

KP mužiA FKJ - Rychnov n.K., 13.8.2022, foto: Václav Mlejnek Votrubcova hlavička po rohovém kopu tečovala stehno rychnovského brankáře Šebesty. Míč po odrazu od země vyletěl z brány, postranní rozhodčí byl však pozorný a signalizoval gól.

Začátek druhého poločasu patřil hostům, kteří více vytáhli hru a byli aktivnější. Postupem času se pak hra vyrovnávala. Hosté se nakonec přece jen dočkali, když se z rohového kopu trefil v 61. minutě hlavou kanonýr Zajíček - 1:1. Jaroměř se v závěru snažila zvrátit výsledek na svou stranu, ale přes pozornou obranu hostí se jí nepodařilo prosadit. Plusový penaltový bod pak získali domácí.

KP mužiA FKJ - Rychnov n.K., 13.8.2022, foto: Václav Mlejnek Zajíčkův gól v 61. minutě. Nemilosrdná statistika prozrazuje, že od sezóny 18/19 oštemploval Roman Zajíček jaroměřskou bránu v každém zápase, ve kterém za Rychnov nastoupil. Foto 2x: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: S Rychnovem jsme sehráli tradiční zápas, který stejně jako v loňské sezóně dospěl do penaltového rozstřelu. Byla škoda, že se nám nepodařilo vstřelit druhý gól. Za plusový penaltový bod jsme na začátku sezóny rádi.

Václav Brůžek, předseda Spartaku Rychnov n. Kn.: Z mého pohledu se hrál velice dobrý fotbal, který se musel líbit. Domácí byli v 1. poločase lepší a nám toho moc umožněno nebylo. V úvodu 2. poločasu jsme domácí zatlačili a po rohu zaslouženě vyrovnali. Další šance jsme bohužel nevyužili a v závěru s přehledem ustáli tlak domácích. V penaltovém nesmyslu berou bod navíc domácí. Nevím, kterého masochistu baví koukat na 24 penalt, když se o nic nehraje. Zbytečně jsme strávili dalších 17 minut na hřišti. Gratulace soupeři a pochvala našemu týmu.

ŽK: 77. Podolník, 83. Kořínek - 1. Vacek

Rozhodčí: Kořínek, Lopuszynski, Prušinovský

DFA: Slavíček

Diváků: 93

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.


Zkrácený sestřih zápasu:Příprava mladšího dorostu před ostrým startem

1. přípravné utkání MD, středa 10.8.2022 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř U17 - FK Lázně Bělohrad U19 3:2

Branky: Kadlec 2x ( oba z P.K.), vlastní

FK Jaroměř: Dufek - Bělohlávek, Mrkos, Dohnal - Dítě, Kadlec, Olexa, Hanák, Korytiák - Rezek, Felcman D.

Průběžně střídali: Bano, Libich, Felcman O., Hrobský Š.

Petr Koller, trenér FK Jaroměř: Většina hráčů měla premiéru v dorostenecké týmu, se kterou se dobře vypořádali. V utkání bylo spoustu dobrých, ale i špatných pasáží. Víme na co se zaměřit a tak se posunout dál. 

Rozhodčí: Táta Šolc

Diváci: 30

PU MD FKJ - FK Lázně Bělohrad, 10.8.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Třetí přípravné utkání staršího dorostu

3. přípravné utkání čtvrtek 4.8.2022 od 18:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Velichovky 2:3 (0:2,0:0,2:1)

Branky: 82. Skalický, 85. Kašpar A. - 7. Dyrc, 15. Runkas, 65. Németh

FK Jaroměř: Maurits - Hrobský, Kudrnáč, Libich, Bělohlávek - Korityák, Skalický, Horák, Kordina - Kašpar, Lebedinský

Průběžně střídali: Burian, Petráček, Hepnar

TJ Velichovky: Mertlík - Grmela, Pácalt, Hořínek - Hykš, Rejchrt, Hanusík, Emlar J., Dyrc - Runkas, Emlar L.

Průběžně střídali: Novotný Mi., Vít, Németh

Dušan Petráček, trenér FK Jaroměř: Hrálo se 3x30 minut. Díky opět za pomoc od A týmu.

Rozhodčí: Jančík

Diváci: 50

PU SD FKJ - TJ Velichovky (muži), 4.8.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Saturday the 20th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.