karta týmu

Kategorie: HOME

2021/2022
STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Brankáři

jméno pozice Z MIN INK VG NUL ŽK ČK
Matyáš Poděbradský  hráč    10         
Adam Tomek  hráč  36    346         
Martin Vávra  brankář             
Ondřej Zámečník  hráč         
Jakub Žďárský  hráč    20       
Legenda: Z - počet odchytaných zápasů; MIN - odchytané minuty; INK - inkasované góly; VG - vstřelené góly; NUL - vychytané nuly (pouze odchytá-li celý zápas); ŽK a ČK - žluté a červené karty.


Hráči v poli

jméno pozice Z MIN G VG ŽK ČK
Jan Baťka  hráč  16           
Marek Beneš  hráč  24    49       
Josef Berger  hráč  30         
Tobiáš Dohnal  hráč           
Aleks Getya  hráč  26           
Kryštof Hamáček  hráč  32    16       
Sebastián Hiesl  hráč  32    163       
Martin Huňka  hráč  26    11       
Pavel Jedlička  hráč  14         
Marek Kábrt  hráč  10           
David Kučera  hráč  34    137       
Radek Němeček  hráč  12    13       
Dmytro Pastukh  hráč         
Adam Pecháček  hráč  28    47       
Matyáš Poděbradský  hráč  16         
Tomáš Radil  hráč  18           
Tadeáš Rieger  hráč  28         
Šimon Suchánek  hráč  26    11       
Simon Svetlák  hráč  36    55       
Daniel Šramar  hráč  28           
Matěj Švec  hráč         
Matyáš Těšina  hráč         
Martin Vávra  brankář  38           
Ondřej Zámečník  hráč  16         
Vojtěch Zámečník  hráč  18         
Jakub Žďárský  hráč  34    22       
Ondřej Žíla  hráč  26    31       
Legenda: Z - počet odehraných zápasů; MIN - odehrané minuty; G - góly; VG - vlastní góly; ŽK a ČK - žluté a červené karty.


Střelci

pořadí jméno počet gólů
Sebastián Hiesl  163 
David Kučera  137 
Simon Svetlák  55 
Marek Beneš  49 
Adam Pecháček  47 
Ondřej Žíla  31 
Jakub Žďárský  25 
Kryštof Hamáček  16 
  Martin Vávra  16 
Radek Němeček  13 
10  Martin Huňka  11 
  Šimon Suchánek  11 
11  Ondřej Zámečník  10 
12  Matyáš Poděbradský 
13  Vojtěch Zámečník 
14  Pavel Jedlička 
15  Matěj Švec 
  Matyáš Těšina 
16  Josef Berger 
  Dmytro Pastukh 
  Tadeáš Rieger 


Utkání

zápas kolo den skóre ŽK ČK
FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové  10  12.06.2022  14:6 (7:3)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš  10  12.06.2022  15:12 (7:5)     
FK Jaroměř - SK Týniště n. O./FC Spartak Rychnov n. Kn.  05.06.2022  13:17 (6:11)     
FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové  05.06.2022  6:12 (3:6)     
FK Solnice - FK Jaroměř  28.05.2022  17:3 (10:1)     
SK Týniště n. O./FC Spartak Rychnov n. Kn. - FK Jaroměř  28.05.2022  6:8 (3:5)     
SK Týniště n. O./FC Spartak Rychnov n. Kn. - FK Jaroměř  21.05.2022  6:25 (4:14)     
FK Vysoká n.L. - FK Jaroměř  21.05.2022  7:8 (5:5)     
FK Jaroměř - FK Vysoká nad Labem  14.05.2022  16:6 (8:4)     
SK Solnice - FK Jaroměř  14.05.2022  10:10 (5:5)     
FK Jaroměř - SK Týniště nad Orlicí/FC Spartak Rychnov nad Kněžnou  07.05.2022  15:15 (7:7)     
TJ Sokol Třebeš - FK Jaroměř  07.05.2022  5:21 (4:10)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš  23.04.2022  15:13 (8:5)     
SK Solnice - FK Jaroměř  23.04.2022  14:7 (6:4)     
TJ Sokol Třebeš - FK Jaroměř  17.04.2022  13:24 (4:8)     
FK Vysoka n. L. - FK Jaroměř  17.04.2022  11:6 (7:5)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš  10.04.2022  17:5 (7:2)     
FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové  10.04.2022  15:11 (7:4)     
FK Jaroměř - Týniště/Rychnov  03.04.2022  21:5 (11:2)     
FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové  03.04.2022  15:7 (7:4)     
FK Jaroměř - RMSK Cidlina/Chlumec n.C.  10  31.10.2021  10:24 (5:12)     
FK Jaroměř - FC Hradec Králové  10  31.10.2021  4:28 (1:16)     
FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové  24.10.2021  21:8 (5:2)     
FK Jaroměř - FC Hradec Králové  24.10.2021  17:12 (9:8)     
FK Jaroměř - FC Slavia HK  18.10.2021  21:16 (11:8)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš  18.10.2021  21:11 (10:5)     
FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové  09.10.2021  22:9 (11:9)     
FK Jaroměř - FK Vysoká nad Labem  09.10.2021  13:7 (5:3)     
FK Jaroměř - FK Vysoká nad Labem  02.10.2021  12:10 (8:4)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš  02.10.2021  19:5 (13:4)     
FK Jaroměř - RMSK Cidlina/Chlumec n.C.  26.09.2021  11:19 (6:9)     
FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové  26.09.2021  27:15 (13:6)     
FK Jaroměř - RMSK Cidlina/Chlumec n.C.  18.09.2021  10:26 (5:13)     
FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš  18.09.2021  22:9 (9:3)     
FK Jaroměř - RMSK Cidlina/Chlumec n.C.  11.09.2021  20:22 (10:11)     
FK Vysoká nad Labem - FK Jaroměř  11.09.2021  3:16 (1:5)     
FK Jaroměř - RMSK Cidlina N.Bydžov/Chlumec n.C.  04.09.2021  10:25 (5:13)     
FK Jaroměř - FC Hradec Králové  04.09.2021  19:13 (11:6)     
FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové  29.08.2021  28:16 (14:8)     
FK Jaroměř - FC Hradec Králové  29.08.2021  10:28 (5:14)     
Legenda: ŽK a ČK - žluté a červené karty.




Tablo

Abecední přehled hráčů, kteří v sezóně 2021/2022 nastoupili alespoň jednou za tým STARŠÍ PŘÍPRAVKA.

Baťka
Jan
 
hráč 

Beneš
Marek
 
hráč 

Berger
Josef
 
hráč 

Dohnal
Tobiáš
 
hráč 

Getya
Aleks
 
hráč 

Hamáček
Kryštof
 
hráč 

Hiesl
Sebastián
 
hráč 

Huňka
Martin
 
hráč 

Jedlička
Pavel
 
hráč 

Kábrt
Marek
 
hráč 

Kučera
David
 
hráč 

Němeček
Radek
 
hráč 

Pastukh
Dmytro
 
hráč 

Pecháček
Adam
 
hráč 

Poděbradský
Matyáš
 
hráč 

Radil
Tomáš
 
hráč 

Rieger
Tadeáš
 
hráč 

Suchánek
Šimon
 
hráč 

Svetlák
Simon
 
hráč 

Šramar
Daniel
 
hráč 

Švec
Matěj
 
hráč 

Těšina
Matyáš
 
hráč 

Tomek
Adam
 
hráč 

Vávra
Martin
 
brankář 

Zámečník
Ondřej
 
hráč 

Zámečník
Vojtěch
 
hráč 

Žďárský
Jakub
 
hráč 

Žíla
Ondřej
 
hráč 

Návrhy na opravy chyb ve statistikách nebo kartách hráčů zasílejte prosím na mail
webmaster@fotbaljaromer.cz
Za všechna upozornění předem děkujeme.
Thursday the 1st.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.