Áčko udolalo houževnatého soupeře z Vrchlabí!

15. kolo MIACOM KP mužů - úterý 28.9.2021 od 15:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Vrchlabí 3:1 (1:0)

Branky: 19. Petráček, 60. Petráček, 90. Exnar Mi. - 58. Dejmek

FK Jaroměř: Linhart - Častvaj, Michálek (K), Poděbradský - Horák, Exnar Mi. (90. Pásler), Votrubec, Exnar Ma., Pohořálek - Petráček (89. Beran), Kocourek

FC Vrchlabí: Klekner - Dejmek, Hájek, Štefan, Hawel (K) - Navrátil (13. Votoček), Mlejnek, Blažej, Fišar - Žďárský, Hanuš

Rohový kop si v 19. minutě zpracoval Matěj Petráček a nasměřoval ho ke vzdálenější tyči. Hostující Marek Hanuš se pokusil střelu odhlavičkovat, ale míč jen nadzvedl a brankář Jan Klekner na něj nedosáhl - 1:0. V 58. minutě hosté srovnali, když si pro balón z rohového kopu vyskočil Radek Dejmek a hlavičkoval na 1:1. Ale hned v 60. minutě naběhl do vrchlabského vápna Petráček a přihrávku Aleše Pohořálka poslal za záda hostujícího brankáře - 2:1. Tečku za zápasem udělal nikým nehlídaný Miloš Exnar, který v 90. minutě uklidil do vrchlabské brány Pohořálkův centr - 3:1

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme se celých devadesát minut vyrovnali s obranným blokem hostů. Důležitým momentem zápasu byla naše reakce na srovnání ze strany Vrchlabí. Pro nás velmi cenné tři body. Danielovi Navrátilovi pak přejeme co nejrychlejší uzdravení a návrat na fotbalový trávník!

Roman Fictum, vedoucí mužstva FC Vrchlabí:  Opět jsme se nevyvarovali chyb v bránící činnosti. Když už se nám povedlo vyrovnat, tak za chvíli po hloupé chybě opět inkasujeme a sráží nás to do kolen. V závěru jsme se snažili vše vrhnout do útoku a alespoň vyrovnat, ale to nám nepodařilo.

ŽK: 44. Michálek, 85. Petráček - 28. Mlejnek, 44. Hawel,

Rozhodčí: Filip, Horský, Martínek

DS: Krenčík

Diváků: 100

KP FK Jaroměř - FC Vrchlabí, 28.9.2021, foto: Václav Mlejnek Foto: Vaclav Mlejnek