Starší žáci U15 - domácí výhra proti Novému HK

SŽ - DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15 - 19. 8. 2018 od 12:15 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř/ FK Černilov  - FC Nový Hradec Králové 3:1 (2:1)

Branky: Veselovský, Krejza x 2 - Horyna

FK Jaroměř/Černilov: Malý - Hovorka, Macháň, Voslař, Havelka - Veselovský, Skalický, Bešík, Pásler - Škodová, Rezek

Střídali: Kňourek, Petrikovič, Císař, Krejza, Vrabec

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř:  První domácí zápas proti Novému Hradci jsme po bojovném výkonu zvládli. Na branku hostů jsme brzy dokázali odpovědět a do přestávky jsme utkání otočili. V druhém poločase jsme se více soustředili na obranou fázi a soupeře jsme ke vstřelení branky už nepustili. V zápase bylo vidět mnoho zbytečných chyb, věřím, že pravidelným tréninkem je odstraníme. Díky všem za předvedený výkon.