Debakl domácího týmu

12. kolo KP STŽ U15 - 29. 10. 2016 od 9:45 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - Jičín/Javorka 1:11 (0:6)

Branky: Puška Josef (p.k.) - Čeřovský David  2, Matějka Vojtěch, Halász Michal 2, Honzík Adam, Schlesinger Petr, Holer Lukáš 3, vlastní

FK Jaroměř: Musil - Rind, Paradi, Kudrnáč, Vach - Pražák, Smetana, Nguyen, Kuna, Žák -  Báno

Průběžně střídali: Adamovič, Chmel, Puška

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Od začátku utkání bylo jasné, že do Jaroměře přijel první tým Královehradeckého Krajského přeboru U 15. U všech míčů byl soupeř dřív než naši kluci. Hrál agresivněji a hlavně co mu nechybělo byla bojovnost, hra tělem a rychlé nahrávky mezi našimi borci, kteří nevěděli kde jim hlava stojí. Hosté nevypustili žádný ztracený míč a po zásluze po prvním poločase vedli o šest branek. V druhém poločase i přes pokyny v kabině jsme hráli otevřenou hru, kde výsledkem bylo dalších pět branek v naší síti a hrozivý debakl 1:11. Je třeba proti lepšímu soupeři zabrat a snažit se uhrát co nejlepší výsledek a ne dělat si z tréninků a z utkání legraci...

Rozhodčí: Buchta Petr

ŽK: 0-0

Diváků: 50

KP starší žáci FK Jaroměř - Jičín/Javorka, 29.10.2016, foto: Václav Mlejnek Do jaroměřské sítě míří poslední, jedenáctý gól. Foto z videa.