14. kolo KP STŽ U15 - 28.9.2016 od 11:45 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Nový HK 4:7 (2:6)

Branky: Nguyen 3, Puška, Chroust (vlastní) - Brychta 3, Karel 3

FK Jaroměř: Musil - Hořčička, Kudrnáč, Pražák, Chroust - Žák, Smetana, Puška, Kuna - Nguyen, Vach

Průběžně střídali: Pásler, Paradi, Báno, Hepnar

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Během první minuty jsme kvůli hloupým chybám a nedůslednosti v obraně dostali dva rychlé góly. Celý první poločas jsme laxně přistupovali k hráčům, nechávali je jednoduše získat míč a následná kombinace soupeře nám dělala velké problémy. K naší první šanci jsme se dostali až ve 22. minutě, Martin bohužel bránu přestřelil. To už byl hrozivý stav 0:4 pro Nový Hradec. Ke konci poločasu se nám podařilo snížit stav na 2:6 dvěma brankami Martina.
Druhý poločas byl z naší strany mnohem více bojovnější a důraznější a kdybychom dokázali proměnit více šancí, které si složitě vypracujeme, mohlo být skoré více vyrovnané.

Rozhodčí: FIŠER Pavel