Pohár U15 - 1.3.2015 - hřiště UT NovéMěsto.

MFK Nové Město – FK Jaroměř 2:1 (2:1)

Branky: Grmela

FK Jaroměř: Červenka - Čekal, Petiška, Beran, Filip - Grmela, Smotlacha, Rýdl, Orct - Matuška, Vach

Průběžně střídali: Petr, Hykš, Machač, Petráčková

Tomáš  Čekal, trenér FK Jaroměř: Do prvního zápasu před zahájením sezóny jsme vstoupili vcelku slušně a v páté minutě se ujali vedení po dobře rozehraném trestném kopu a pohotovou tečí Míry Grmely. Poté domácí přeskupili své řady a našemu týmu to dělalo obrovské problémy. Do konce poločasu domácí využili naše dvě zaváhání a otočili výsledek na 2:1.

Druhý poločas jsme se domácím vyrovnali, začali napadat a na naší straně vznikaly i šance k vyrovnání. Žádnou jsme bohužel neproměnili. Za druhý poločas si všichni zaslouží pochvalu.

Děkuji rodičům za dopravu na toto pohárové utkání.

ŽK: 0 - Ladislav Petr

Rozhodčí: Šedivý

Pohár SŽ MFK Nové Město nad Metují - FK Jaroměř SŽ - Pohár 1.3.2015, foto: Václav Mlejnek Foto Václav Mlejnek. Galerie k zápasu zde.