Starší přípravka - sezona 2019/2020 (ročník 2009 a mladší)

Sedmý mistrovský turnaj STP podzim 2019

7. kolo mistrovských utkání 19.10. - hřiště Dvůr Králové nad Labem

 

FK Jaroměř  - TJ Dvůr Králové nad Labem  20:2

 

Branky -  Svoboda D. 5 , Škoda 4 , Libich 3, Hemelík V. 3 , Kašajík 2,

               Runštuk, Slezák, Křen , Hemelík L. , Svoboda F. 

 

FK Jaroměř  - FC Vrchlabí  14:11 

 

Branky - Svoboda D. 6 , Libich 2 , Škoda 2 , Slezák 2 , Svoboda F .,

              Hochsteiger

 

Sestava -  Kříž - Hemelík V., Svoboda D., Škoda, Slezák, Křen ,Runštuk,    

                         Polák , Kuhajdík

 

                 Dohnal - Libich, Hemelík L. Svoboda F., Cebotari, Tannahauser,

                              Hochsteiger,Kašajík

                              

 

 

Pátý mistrovský turnaj STP podzim 2019

5. kolo mistrovských utkání 17.10. a 19.10. - hřiště Jaroměř a Dvůr

 

FK Jaroměř - 1. FK N. Paka / St. Paka 9:14

 

FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové nad Labem 13:3

 

Branky - Tannhauser 3 ,Svoboda D. 3 , Svoboda F. 2 , Hemelík V. 2 ,

             Dohnal , Slezák, Kuhajdík

Šestý mistrovský turnaj STP podzim 2019

6.kolo mistrovských utkání 13.10. - hřiště H.S.M.

 

FK Jaroměř - MFK Trutnov              1 : 27

 

FK Jaroměř - 1. FK Nová Paka/Stará Paka    12 : 9

Čtvrtý mistrovský turnaj STP podzim 2019

4. kolo mistrovských utkání  21.9. - hřiště Vrchlabí

 

FK Jaroměř - MFK Trutnov   4:15

 

Branky : Dohnal , Slezák 3

 

FK Jaroměř - FC Vrchlabí   4:21

 

Branky :  Hochsteiger , Libich , Svoboda F. , Runštuk

 

Sestava - Kříž  - Škoda , Křen , Svoboda D. , Slezák, Runštuk , Derner , Polák

 

               Dohnal - Tannhauser , Svoboda F. , Hemelík L. , Hochsteiger, Cebotari ,                               Libich

 

Třetí mistrovský turnaj STP podzim 2019

3.kolo mistrovských utkání  15.9. - hřiště  Žacléř

 

FJ Jaroměř  - MFK Trutnov   10 : 14

Branky - Hochsteiger 2 , Kašajík, Svoboda F. , Hemelík L. 2 , Svoboda D. 3 ,

Runštuk

 

FK Jaroměř - TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky   12:8

Branky -  Dohnal, Hemelík L. , Svoboda F. ,Kašajík , Slezák, Svoboda D. 2 , Hemelík V. , Škoda, Kříž, Runštuk , Křen

 

Sestava -  Kříž - Svoboda D., Slezák , Hemelík V., Kuhajdík, Křen ,Runštuk

,Škoda

                Dohnal - Libich ,Hemelík L., Kašajík, Hochsteiger, Derner,

Tannhauser,Svoboda F., Cebotari

Saturday the 29th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.