Starší přípravka s jednou výhrou v dohrávce na umělé trávě

9. kolo KP STP – 1.11.2018 – hřiště UMT Slavia HK

FC Slavia Hradec Králové – FK Jaroměř 7:23 (3:10)

Branky: Svoboda 7, Runštuk 7, Hemelík 3, Hrobský 2, Baudyš, Poděbradský, Slezák, Chejnovský

FC Nový HK/ FK Černilov - FK Jaroměř 20:10 (12:4)

Branky: Baudyš 4, Poděbradský 2, Slezák, Svoboda, Hemelík, Hrobský

Sestava FK Jaroměř „A“: Kříž – Škoda, Hrobský, Baudyš, Svoboda, Hemelík

Sestava FK Jaroměř „B“: Chejnovský – Kuhajdík, Slezák, Poděbradský, Runštuk, Křen, Valášek

Martin Slezák, Lukáš Müller, trenéři FK Jaroměř: V dohrávce na umělé trávě Slavie Hradce Králové jsme se opět potýkali s nemocemi a omluvenkami hráčů, proto jsme zápasy odehráli pouze s jedním hráčem na střídání. První zápas proti domácí Slavii se našim týmům herně povedl a zaslouženě jsme všechny poločasy zvítězili. Druhý zápas proti Novému Hradci se nám proti pohyblivějšímu a rychlejšímu soupeři už tolik nepovedl a zaslouženě jsme oba poločasy prohráli. Proti Černilovu jsme také nezačali dobře a brzy jsme prohrávali už 3:0 a už to vypadalo, že opět odejdeme poraženi. Jenže zbraně jsme ještě nesložili a nakonec se nám povedl neskutečný obrat na 5:3, pochvala všem za předvedenou hru. Druhému týmu se proti Černilovu to samé bohužel nepovedlo a prohrál 1:4. Klukům děkujeme za dnešní výkon, který odehráli téměř bez střídání. Rodičům děkujeme za dopravu a podporu v hledišti.