HOME

Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2018-11-14 06:53:15

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
14.07.18
So 10:00
přátelský zápas
FC Olympia U-19 FK Jaroměř A muži A stadion Lhota pod Libčany
21.07.18
So 18:00
přátelský zápas
TJ Jiskra Česká Skalice FK Jaroměř muži A stadion Česká Skalice
25.07.18
St 18:00
přátelský zápas
TJ Roudnice FK Jaroměř muži A hřiště Roudnice
28.07.18
So 16:00
přátelský zápas
MFK Trutnov U-17 FK Jaroměř U-19 starší dorost stadion Trutnov, H.S.M.
28.07.18
So 17:30
Pohár KFS KHK
TJ Sokol Lípa nad Orlicí FK Jaroměř muži A stadion Lípa nad Orlicí
01.08.18
St 18:00
přátelské utkání
FK Jaroměř MFK Trutnov muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.08.18
So 10:00
přátelský zápas
FC České Meziříčí FK Jaroměř muži A hřiště České Meziříčí
05.08.18
Ne 14:00
přátelský zápas
SK Holice FK Jaroměř starší dorost stadion Holice
07.08.18
Út 19:00
přátelský zápas
FK Jaroměř U-19 MFK Trutnov U-19 starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.08.18
St 17:30
přátelský zápas
TJ Slavia HK/Sokol Malšovice FK Jaroměř starší žáci hřiště Černilov
11.08.18
So 09:00
přípravný turnaj
Tatran Hostinné mladší žáci stadion Tatran Hostinné
11.08.18
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
1. kolo
FK Kostelec nad Orlicí FK Jaroměř muži A stadion Albrechtice nad Orlicí
11.08.18
So 17:30
přátelský zápas
TJ Dvůr Králové n.L. FK Jaroměř starší dorost hřiště Bílá Třemešná
18.08.18
So 09:00
přípravný turnaj JUTA CUP
MFK Trutnov mladší žáci stadion HSMK Havlovice
18.08.18
So 09:00
jubilejní X. ročník turnaje mladších přípravek Rampušák Cup
SK Dobruška mladší přípravka Městský stadion Václava Šperla
19.08.18
Ne 12:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
2. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov FC Nový Hradec Králové starší žáci stadion Jaroměř
19.08.18
Ne 14:15
Premier Steel KP dorostu U 19
2. kolo
FK Jaroměř FK Kostelec n. O./AFK Častolovice starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.08.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
2. kolo
FK Jaroměř SK Libčany muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.08.18
So 14:00
Premier Steel KP dorostu U 19
3. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší dorost stadion Slavia HK
25.08.18
So 14:00
přípravný turnaj
SK Červený Kostelec mladší žáci stadion Červený Kostelec
25.08.18
So 15:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
3. kolo
FC Olympia HK/FK Kratonohy FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Kukleny
26.08.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
3. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř muži A stadion Slavia HK
29.08.18
St 18:00
Pohár KFS KHK
1. kolo
TJ Sokol Javornice FK Jaroměř muži A hřiště Javornice
02.09.18
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.09.18
Ne 10:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší přípravka stadion Nový HK
02.09.18
Ne 11:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
FC Nový HK/FK Černilov FK Jaroměř starší přípravka stadion Nový HK
02.09.18
Ne 12:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí/MFK Trutnov B mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.09.18
Ne 14:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
4. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov SK Jičín starší žáci hřiště Černilov
02.09.18
Ne 14:15
Premier Steel KP dorostu U 19
4. kolo
FK Jaroměř SK Týniště nad Orlicí starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.09.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
4. kolo
FK Jaroměř TJ Lázně Bělohrad muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
1. kolo
FK Jaroměř TJ Č. Kostelec mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
1. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.09.18
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř TJ Baník Žacléř mladší žáci hřiště Lánov
08.09.18
So 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
2. kolo
TJ Lánov FK Jaroměř mladší žáci hřiště Lánov
08.09.18
So 14:30
Premier Steel KP dorostu U 19
5. kolo
1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka FK Jaroměř starší dorost stadion Nová Paka
08.09.18
So 15:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
5. kolo
FK Kostelec n. O./AFK Častolovice FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Častolovice
09.09.18
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
1. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.09.18
Ne 11:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
1. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.09.18
Ne 13:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.09.18
Ne 15:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř FC Slavia Hradec Králové starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.09.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
5. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.09.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
2. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mini přípravka hřiště Sokol Zábrodí
13.09.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
2. kolo
S.Zábrodí FK Jaroměř mini přípravka hřiště Sokol Zábrodí
15.09.18
So 10:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
6. kolo
SK Vysoké Mýto FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Vysoké Mýto
15.09.18
So 10:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř starší přípravka hřiště Vysoká nad Labem
15.09.18
So 11:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
FK Vysoká n/L. FK Jaroměř starší přípravka hřiště Vysoká nad Labem
15.09.18
So 14:00
Premier Steel KP dorostu U 19
6. kolo
TJ Lokomotiva Borohrádek FK Jaroměř starší dorost stadion Borohrádek
15.09.18
So 14:15
VOTROK Krajský přebor mužů
6. kolo
SK Jičín FK Jaroměř muži A stadion Jičín, tráva
16.09.18
Ne 09:30
Krajský pohár mladších přípravek U 9
2. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.09.18
Ne 11:30
Krajský pohár mladších přípravek U 9
2. kolo
FK Jaroměř MFK Trutnov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.09.18
Ne 13:30
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš Česká Skalice mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.09.18
Ne 15:30
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové nad Labem mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
3. kolo
Sp. Police -TULENI FK Jaroměř mini přípravka stadion Provodov
20.09.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
3. kolo
Sp. Police -LACHTANI FK Jaroměř mini přípravka stadion Provodov
22.09.18
So 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
3. kolo
FK Náchod FK Jaroměř mladší přípravka stadion Červený Kostelec
22.09.18
So 11:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
3. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší přípravka stadion Červený Kostelec
23.09.18
Ne 08:30
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
23.09.18
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně mladší žáci stadion Hostinné
23.09.18
Ne 10:30
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
23.09.18
Ne 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
4. kolo
TJ Tatran Hostinné FK Jaroměř mladší žáci stadion Hostinné
23.09.18
Ne 11:45
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
7. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov TJ Slovan Broumov starší žáci stadion Jaroměř
23.09.18
Ne 13:45
Premier Steel KP dorostu U 19
7. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Stěžery starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
23.09.18
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
7. kolo
FK Jaroměř FK Chlumec nad Cidlinou muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.09.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
4. kolo
FK Jaroměř TJ V. Poříčí mini přípravka stadion Náchod - Hamra
27.09.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
4. kolo
FK Náchod FK Jaroměř mini přípravka stadion Náchod - Hamra
29.09.18
So 12:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
8. kolo
FC Vrchlabí/MFK Trutnov B FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Vrchlabí
29.09.18
So 13:45
Premier Steel KP dorostu U 19
8. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř starší dorost stadion Nové Město, tráva
29.09.18
So 14:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
5. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř mladší žáci stadion Broumov
29.09.18
So 15:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
5. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí/MFK Trutnov B mladší žáci stadion Broumov
30.09.18
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
4. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř mladší přípravka stadion Třebeš
30.09.18
Ne 10:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř starší přípravka stadion Černilov
30.09.18
Ne 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
4. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Třebeš
30.09.18
Ne 11:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
FC Nový HK/FK Černilov FK Jaroměř starší přípravka stadion Černilov
30.09.18
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
8. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř muži A stadion Hořice, Gothard
04.10.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
5. kolo
FK Jaroměř Ji. Machov mini přípravka hřiště Provodov
04.10.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
5. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město mini přípravka hřiště Provodov
06.10.18
So 10:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř starší přípravka stadion Vysoká nad Labem
06.10.18
So 11:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
FK Vysoká n/L. FK Jaroměř starší přípravka stadion Vysoká nad Labem
07.10.18
Ne 09:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
6. kolo
FK Jaroměř TJ Baník Žacléř mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.10.18
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
5. kolo
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov, H.S.M.
07.10.18
Ne 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
5. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov, H.S.M.
07.10.18
Ne 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
6. kolo
FK Jaroměř TJ Lánov mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.10.18
Ne 13:15
Premier Steel KP dorostu U 19
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/AFK Hronov starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.10.18
Ne 13:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
9. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov MFK Nové Město nad Metují starší žáci stadion Černilov
07.10.18
Ne 16:00
VOTROK Krajský přebor mužů
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
11.10.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
6. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město mini přípravka hřiště Rasošky
11.10.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
6. kolo
FK Jaroměř S.Provodov mini přípravka hřiště Rasošky
13.10.18
So 09:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
7. kolo
TJ Dvůr Králové nad Labem FK Jaroměř mladší žáci stadion Dvůr Králové
13.10.18
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
10. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Červený Kostelec
13.10.18
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
7. kolo
SK Rozkoš Česká Skalice FK Jaroměř mladší žáci stadion Dvůr Králové
14.10.18
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
6. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka stadion Háječek
14.10.18
Ne 10:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
FK Vysoká n/L. FK Jaroměř starší přípravka stadion Nový HK
14.10.18
Ne 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
6. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka stadion Háječek
14.10.18
Ne 11:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
FC Nový HK/FK Černilov FK Jaroměř starší přípravka stadion Nový HK
14.10.18
Ne 13:00
Premier Steel KP dorostu U 19
10. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř starší dorost stadion Broumov
14.10.18
Ne 15:30
VOTROK Krajský přebor mužů
10. kolo
SK Dobruška FK Jaroměř muži A stadion Dobruška, tráva č. 2
18.10.18
Čt 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
7. kolo
FK Jaroměř Sp. Police -LACHTANI mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.10.18
Čt 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
7. kolo
FK Jaroměř Sp. Police -TULENI mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.10.18
So 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
7. kolo
FK Náchod FK Jaroměř mladší přípravka stadion Náchod - Hamra
20.10.18
So 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
7. kolo
FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina FK Jaroměř mladší přípravka stadion Náchod - Hamra
21.10.18
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
8. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně mladší žáci stadion Hostinné
21.10.18
Ne 10:45
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
11. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice starší žáci stadion Jaroměř
21.10.18
Ne 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
8. kolo
TJ Tatran Hostinné FK Jaroměř mladší žáci stadion Hostinné
21.10.18
Ne 12:45
Premier Steel KP dorostu U 19
11. kolo
FK Jaroměř TJ Slavoj Předměřice nad Labem starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
21.10.18
Ne 13:30
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
FC Nový HK/FK Černilov FK Jaroměř starší přípravka stadion Třebeš
21.10.18
Ne 14:30
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř starší přípravka stadion Třebeš
21.10.18
Ne 15:30
VOTROK Krajský přebor mužů
11. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.18
Čt 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
8. kolo
MFK N. Město FK Jaroměř mini přípravka stadion Nové Město n. M., UMT
25.10.18
Čt 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
9. kolo
S.Provodov FK Jaroměř mini přípravka stadion Nové Město n. M., UMT
27.10.18
So 09:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
9. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř mladší žáci stadion Broumov
27.10.18
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
12. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Rychnov, UMT
27.10.18
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
9. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí/MFK Trutnov B mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.10.18
So 14:30
VOTROK Krajský přebor mužů
12. kolo
SK Sobotka FK Jaroměř muži A stadion Sobotka
28.10.18
Ne 12:00
Premier Steel KP dorostu U 19
12. kolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř starší dorost stadion Nový HK
01.11.18
Čt 16:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř FC Slavia Hradec Králové starší přípravka stadion Slavia HK
01.11.18
Čt 16:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř FC Nový HK/FK Černilov starší přípravka stadion Slavia HK
01.11.18
Čt 17:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
8. kolo
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno FK Jaroměř mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
01.11.18
Čt 18:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9
8. kolo
MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš FK Jaroměř mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
03.11.18
So 09:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
10. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř starší přípravka stadion Rasošky
03.11.18
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
10. kolo
SK Rozkoš Česká Skalice FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
03.11.18
So 10:00
Krajský přebor starších přípravek U 11 - skupina C
10. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší přípravka stadion Rasošky
03.11.18
So 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
10. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové nad Labem mladší žáci stadion Česká Skalice
04.11.18
Ne 11:15
Premier Steel KP dorostu U 19
13. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.11.18
Ne 11:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
13. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov FKM Javorka/SK Miletín starší žáci hřiště Černilov
04.11.18
Ne 14:00
VOTROK Krajský přebor mužů
13. kolo
FK Jaroměř FK Vysoká n/L. muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
11.11.18
Ne 11:30
Premier Steel KP dorostu U 19
1. kolo
FC Vrchlabí A FK Jaroměř starší dorost stadion Vrchlabí, UMT
11.11.18
Ne 12:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
1. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Hořice
11.11.18
Ne 14:00
VOTROK Krajský přebor mužů
14. kolo
RMSK Cidlina Nový Bydžov FK Jaroměř muži A hřiště Chudonice, UMT
17.11.18
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2011
FOTTUR Jaroměř 2018 mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
17.11.18
So 12:30
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2007
FOTTUR Jaroměř 2018 mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
18.11.18
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2008
FOTTUR Jaroměř 2018 starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
18.11.18
Ne 13:30
VOTROK Krajský přebor mužů
15. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí A muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.12.18
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2009
FOTTUR Jaroměř 2018 starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
01.12.18
So 12:30
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2006
FOTTUR Jaroměř 2018 mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
02.12.18
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2010
FOTTUR Jaroměř 2018 mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
08.12.18
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2012 3+0
FOTTUR Jaroměř 2018 mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
09.12.18
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2006
FOTTUR Jaroměř 2018 mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
22.12.18
So 08:00
turnaj Jaroměř U-9 a U-10 (Zimní halová liga)
FOTTUR Jaroměř starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř

 

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Střelci 1.B třídy 2014/2015

jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1

Pozvánka na zápas FKJ B - Sokol Hejtmánkovice

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

Wednesday the 14th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.