Infarktové zápasy na dalším, tentokrát domácím mistrovském turnaji.

7. kolo G1C KP starších přípravek - skupina C - 15.10.2017 - Stadion Jaroměř - Růžová ulice

V dalším pokračování sezony jsme se představili na domácím stadionu v Růžovce. Počasí se nám vyvedlo a chtěli jsme navázat na výborně odehraný turnaj z minulého týdne. Proti nám dnes stála posílená Olympia HK a druhý celek tabulky Nový HK/Černilov, takže nás čekal velice těžký dvojzápas!

FK Jaroměř/Sokol Stěžery - FC Olympia HK 8:16 (3:7)

Branky: Poděbradský 3x, Pospíšil, Dítě, Bano, (Stěžery: Lounek 2x)

V prvním zápase nás čekal soupeř z Olympie HK, kterého jsme před týdnem na jeho půdě porazili. Nutno říci, že dnes nastoupil soupeř v daleko silnější sestavě a měl k dispozici dva vyrovnané a kvalitní týmy. První poločas jsme začali strašně ospale a nepřesně a trvalo nám dlouho, než jsme zjistili, že jsme již na zápase. Po našich chybách jsme dvakrát prohrávali, ale díky velké bojovnosti jsme poločas dohráli s výsledkem 2:2. Ten druhý prakticky kopíroval poločas první. Vázla nám kombinace, hromadila se spousta chyb a celý druhý poločas jsme museli dotahovat. Opět jsme však díky veliké zarputilosti dokázali uhrát další remízu, tentokrát 4:4. Když se nedaří fotbalově, musí se zápas odjezdit a alespoň to se nám povedlo! Celkový výsledek našeho druhého týmu ze Stěžer byl bohužel 2:10 a tak jsme celkově odešli poraženi 8:16.

FK Jaroměř/Sokol Stěžery - Nový HK/Černilov 12:21 (5:12)

Branky: : Poděbradský 5x, Bano 2x, Prokš, Baudyš, (Stěžery: Lounek, Zouběk, Veldon)

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti druhému celku tabulky a favoritovi z Nového HK/Černilova. První poločas jsme začali proti urostlému týmu z Černilova. Před utkáním jsme kluky upozorňovali na hráče s číslem 7, který Olympii nasázel asi deset branek. První minuta, první útok soupeře a gol nám dává hráč číslo 7. Jako bychom mluvili do dubu! Pak jsme se tomuto hráči již začali více věnovat a hned to bylo znát. Bohužel jsme opět vytvořili velké množství laciných chyb hlavně v naší rozehrávce a díky tomu jsme prohrávali po deseti minutách 5:2. Hrál se ovšem zápas ve velikém tempu a nasazení a kvalita utkání byla na dobré úrovni. Naše bojovnost a dobře zakončené akce zápas zdramatizovaly a chvíli před koncem poločasu jsme srovnávali na 5:5! Nepozornost při posledním rohu nás bohužel připravila o další remízu a prohráli jsme 5:6. V posledním dnešním poločase nás čekal neméně kvalitní celek Nového HK. Znovu byl k vidění svižný fotbal a kluci si sáhli až na samé dno svých sil. I tady jsme se nevyvarovali chyb a opět jsme museli po celý poločas dotahovat. To se nám naštěstí i tentokrát povedlo a poločas skončil 4:4. I v tomto zápase se hůře vedlo Stěžerám, prohráli ho 3:11 a tím se zrodila druhá naše porážka 12:21!

Martin Čenovský, Lukáš Müller - trenéři FK Jaroměř: Co asi tak říct k dnešním zápasům. Začali jsme je oba opět velmi ospale a nekoncentrovaně. Výsledkem toho bylo vždy brzké vedení soupeře. To nás stojí strašných sil při dotahování výsledku. Fotbalově to dnes bylo průměrné. Za co ale musíme kluky pochválit je fakt, že máme výborného týmového ducha a vždy jsme dokázali nepříznivý výsledek někdy až zázračně srovnat a bojovali jsme až do konce. To je velice důležité a moc nás to těší. Musíme opět dál makat a zapracovat na nedostatcích, kterých je ještě stále dost. 

Sestava: Chejnovský -  Hanák, Dohnal, Mrkos, Baudyš - Poděbradský - Pospíšil, Prokš, Dítě, Bano, Wache, Pechanc

Děkujeme rodičům za skvělou podporu a doufáme, že jim ještě zbyly nějaké psychické síly po dnešních napínavých zápasech! Těšíme se za týden.

Tuesday the 31st.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.