Starší přípravka v České Skalici úspěšná na 50%

5. kolo finálové skupiny STP - 30.4.2017 - hřiště Česká Skalice.

Finálová skupina STP dnešním turnajem vstoupila do své poloviny. Na turnaj jsme odjížděli s odhodláním vybojovat plný počet bodů, což se ale bohužel nepodařilo. Teď trochu z ,,mimo-fotbalového" šálku: Co nás trochu nepříjemně překvapilo, bylo organizační (ne)zajištění turnaje, které bylo hodně chaotické a defakto žádné....(rozhodčí, pořadatelé, míče....), což by na finálové skupině být určitě nemělo....

SK Rozkoš - FK Jaroměř 8:20 (2:5)

Branky: Karel 8x, Hemelík 3x, Libich 3x, Kašpar, Vágner, Holub, Vojtíšek, Pospíšil, Rehák

V zápase se Skalicí nám nevyšel u obou týmu začátek zápasu a první poločas vůbec. Ve 2. poločase jsme již byli jasně lepší a zaslouženě vysoko zvítězili, když ještě spousta našich šancí zůstala nevyužita.

FK Jaroměř - MFK Trutnov 4:15 (2:9)

Branky: Mrkos 2x, Hemelík, Kašpar

Do zápasu s Trutnovem jsme vstoupili s velikým odhodláním tohoto těžkého soupeře porazit. Od začátku zápasu se nám však herně vůbec nedařilo. Nedokázali jsme se vyrovnat především s důrazem a rychlou hrou soupeře, který naprosto zaslouženě a vysoko zvítězil.

Áčku se v posledních dnech nedaří, a to hlavně směrem dopředu, neboť to, co dovedeme neproměnit je prostě špatně. Někdy to chce ubrat sílu a přidat lehkost v zakončení. U některých hráčů pak v poslední době chybí i bojovnost a chuť do hry, když se tolik herně nedaří. 

Béčko dnes odehrálo vcelku povedený turnaj, neboť Trutnov patří opravdu k TOP týmům této věkové kategorie a proti tomuto soupeři to je a bude vždy velmi složíté. Se Skalicí pak odehrálo vyrovnaný zápas.

Jiří Lebedinský, trenér FK Jaroměř: Dnešní turnaj se dá hodnotit, stejně jako jeho výsledky - na 50%. Se Skalicí naprosto zasloužené vítězství, které však mělo být ještě daleko vyšší. S Trutnovem se nám v poslední době, oproti podzimu nedaří, a ani dnešek nebyl vyjímkou. Je potřeba přidat a i v tréninku dělat všechny věci a cvičení na 100%.

Sestava FK Jaroměř ,,A": Lebedinský - Holub, Kašpar, Karel, Libich, Hemelík, Vágner

Sestava FK Jaroměř ,,B": Poděbradský - Mrkos, Hofman, Vojtíšek, Pospíšil, Rehák, Baudyš, Pitor

Rodičíům děkujeme za dopravu a fandění.

Friday the 19th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.