Oslabená starší přípravka bojovala úspěšně ve Vrchlabí

8. kolo Krajský přebor - Skupina ,,B" - 22.10.2016 - od 9:00 - hřiště Vrchlabí.

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 8:21 (3:14)

Branky: Kašpar 5x, Rehák 5x, Lebedinský 3x, Hemelík 3x, Karel 2x, Záveský, Holub, Vojtíšek

Do zápasu jsme vstoupili výborně a oba týmy ho měli od začátku pod kontrolou. Druhý poločas už tempro hry trochu opadlo, ale i tak jsme si připsali naprosto zasloužené vítězství po velmi dobrém výkonu všech hráčů.

FK Jaroměř - FK Náchod 23:13 (8:7)

Branky: Karel 6x, Rehák 6x, Lebedinský 3x, Hemelík 3x, Kašpar 3x, Bělohlávek, Záveský

Kluci vstoupili do zápasu v obou týmech tragicky a první poločas jsme byli rádi, že jsme vyhráli o 1 gól. Druhý poločas se po počátečním útlumu naši hráči konečně zvedli a soupeře ke konci jasně přehráli.

Áčko dnes odehrálo výborný první zápas proti domácím. Hra měla myšlenku, pohyb a aktivitu. Do druhého zápasu však kluci nastoupili bohorovně a plni srandiček. Tento přístup se jim vymstil a museli si zbytečně sáhnout až na dno, aby nakonec výsledek zápasu otočili. Je potřeba si uvědomit, že takovéto zbytečné výpadky nás mohou v jiných zápasech (turnajích) mrzet...Na druhou stranu dnešní skóre ,,áčka" 31:1 není určitě vůbec špatné...

Béčko dnes, i přes absenci našich hráčů, a to z různých důvodů (Libich, Bedlek, Hofman, Pitor, Poděbradský) podalo v prvním zápase velmi dobrý výkon. Ve druhém to již bylo o trochu horší, ale i tak pochvala pro všechny za odmakaný zápas. V naší personální situaci nám dnes pomohl i Šíma Libich a rozhodně se svou zarputilostí neztratil...

Sestava FK Jaroměř ,,A": Dufek - Karel, Hemelík, Kašpar, Lebedinský, Holub, Záveský

Sestava FK Jaroměř ,,B": Bělohlávek - Mrkos, Rehák, Pospíšil, Vojtíšek, Baudyš, Hanák, Libich Šimon

Děkujeme rodičům za podporu, dopravu a fandění.