Starší přípravka i nadále 100%!

7. kolo Krajský přebor - Skupina ,,B" - 16.10.2016 - od 10:00 - hřiště Červený Kostelec.

TJ Červený Kostelec - FK Jaroměř 7:8 (2:3)

Branky: Kašpar 3x, Rehák 2x, Holub, Karel, Lebedinský

Tradičně těžký a odhodlaný soupeř v podání domácích, který nás chtěl strašně moc porazit. První poločas naše ,,béčko" dokázalo porazit ,,áčko" Kostelce, a tak se nám naskytla ideální příležitost domácí porazit. To se nám nakonec po heroickém výkonu podařilo. Veliké poděkování všem klukům za odmakaný zápas.

FK Jaroměř - TJ Slovan Broumov 19:6 (9:1)

Branky: Hemelík 4x, Karel 4x, Pospíšil 3x, Hofman 3x, Lebedinský, Kašpar, Rehák, Vojtíšek, Pitor

Kluci nastoupili do tohoto zápasu velmi unavení po náročném zápase s domácím Kostelcem. Začátek zápasu kluci působili unaveně a chvíli trvalo, než se dostali do tempa. Nakonec jsme zaslouženě a vysoko zvítězili.

Áčko dnes odehrálo turnaj pouze s 1. hráčem na střídání (Dnes nám z různých důvodů chyběli: Bělohlávek, Bedlek, Hanák, Poděbradský). Nevyšel nám jen 1. poločas proti domácímu ,,béčku", který jsme remizovali. Jinak kluci podali velmi dobrý až heroický výkon.

Béčko dnes ,,senzačně" porazilo 1:0 domácí áčko a dalo tak základ našemu celkovému vítězství. I v dalších poločasech kluci podali velmi dobrý výkon a je radost sledovat, jak se zlepšují zápas od zápasu.

Sestava FK Jaroměř ,,A": Dufek - Karel, Hemelík, Kašpar, Lebedinský, Hofman, Záveský

Sestava FK Jaroměř ,,B": Libich - Pitor, Holub, Mrkos, Rehák, Pospíšil, Vojtíšek, Baudyš

Děkujeme rodičům za podporu, dopravu a fandění.