Starší přípravka jede dál na vítězné vlně!

3. kolo Krajský přebor - Skupina ,,B" - 18.9.2016 - od 9:00 - hřiště Č. Kostelec.

TJ Červený Kostelec - FK Jaroměř 13:14 (7:4)

Branky: Karel 5x, Kašpar, Lebedinský, Hemelík, Libich, Holub, Poděbradský, Baudyš, Hofman, vlastní

Zápas jsme začali špatně a po prvním poločase jsme prohrávali o 3 branky. Kluci se však nevzdali a 2. poločas byl již o dost lepší a s domácími jsme sehráli gólové ,,dostihy", které vyzněly nakonec těsně pro nás. Řekl bych že v součtu asi zaslouženě.

FK Jaroměř - TJ Slovan Broumov 19:7 (11:4)

Branky: Karel 7x, Lebedinský 3x, Kašpar 2x, Holub, Libich, Hemelík, Hofman, Bedlek, Mrkos, vlastní

Tento zápas jsme měli od začátku pevně v moci a kluci v něm zaslouženě vysoko zvítězili.

Áčko se dnes trápilo směrem dopředu, tedy alespoň v prvním poločase s domácím Červeným Kostelcem, neboť 1 vstřelený gól je opravdu málo. Další poločasy už byly lepší a poslední zápas s Broumovem kluci předvedli spoustu pěkných fotbalových akcí, které po nich chceme i na tréninku.

Béčko dnes odehrálo velmi povedený turnaj. Po klukách jsme dnes chtěli daleko více fotbalový věcí, na úkor výsledku, a to splnilo účel. Dva poločasy odehráli kluci výborně a smolně prohráli o 1 gól, ale to není to hlavní. Dobře odvedená práce. Hodně dnes chyběl nejlepší střelec Sebastián o kterém nikdo nic neví, a to není dobře...

Sestava FK Jaroměř ,,A": Dufek - Karel, Bělohlávek, Hanák, Libich, Hemelík, Lebedinský, Kašpar

Sestava FK Jaroměř ,,B": Pospíšil - Pitor, Vojtíšek, Hofman, Mrkos, Bedlek, Holub, Poděbradský, Baudyš