Druhý ostrý turnaj starší přípravky – 3.výhry, 9. bodů, bojovný výkon všech hráčů.

4.kolo KP starší přípravky 14.9.2014 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - RSCM Rozkoš 3:1 (1:1)

Branky: Hepnar 2x, Horčička

Začínáme velice pozvolně, po špatně rozehraném rohu soupeř přebíhá celé hřiště a ujímá se vedení. Začínáme více bojovat, tlačíme soupeře k brance. Ve vápně je velice husto, proto Jarda střílí krásně naražený balón z půlky do vrchní části branky, kam brankář nedosáhne. Nááááááádherný gól, škoda, že to někdo netočil - TV Nova by měla večer co vysílat. Od té doby jsme pány na hřišti, Tom Hepnar ještě přidává dvě jistoty a jdeme do šatny s prvními třemi body.

FK Jaroměř - TJ Velké Poříčí 2:0 (2:0)

Druhý zápas byl o bojovnosti, žádná krása. Jelikož ale celé mužstvo maká, nikdo se neulejvá, vyhráváme další zápas po hezkých gólech Anetky Škodové a Lukáše Skalického. Další tři body, super.

Branky:  Škodová, Skalický

FK Jaroměř - MFK Trutnov 5:3 (2:1)

Branky: Kvapil 2x, Macháň, Skalický, Škodová

Třetí zápas hrajem s těžkým soupeřem, který je také na špici tabulky. Mají velice rychlého a technicky vybaveného kapitána, který nám dělá svoji rychlostí velké problémy. Je to hodně vyhrocený souboj. Naštěstí se nám probouzí náš střelec Lukáš Kvapil, lítá po hřišti, bojuje, nahrává a hlavně střílí branky. V tomto zápase dvě, takže utkání končí naším vítězstvím. Další tři body, celkem devět za dnešek. Bylo vidět, že naši hráči hráli jako jeden tým, nikdo vyloženě nevynikal, všichni bojovali za jednoho a jeden za všechny.

Takže musím pochválit i jednotlivě: super brankář, Happy, Marťas, Lukyn, Náťa, Anetka, Skalda, Míša, Jířa, Jarda, Ondra, Tom, Adam a Filip.Jen tak dál. Asi nám pomohly i naše nové dresy, děkujeme sponzorovi.

Sestava FK Jaroměř: Hepnar, Kadaník, Kvapil, Hanáková, Škodová, Skalický, Kočica, Rezek, Horčička, Macháň, Pásler, Kňourek

Galerie k dalším turnajovým zápasům zde.

Tuesday the 4th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.