Šestý ostrý turnaj starší přípravky – dnes 100% , samé výhry, 9 bodů

8.kolo KP starší přípravky 19.10.2014 - hřiště Nové Město n. Metují

FK Jaroměř : Slovan Broumov 5:1 (3:0)

Branky: Kvapil 2x, Skalický, Rezek, Pražienková

Začínáme s houževnatým soupeřem. Bohužel soupeř má smůlu. Naši hráči vkročili do utkání s velkou chutí. Velice přesně si přihráváme a pět gólů rozkládáme mezi čtyři střelce. Je vidět, že se do hry zapojují všichni. Dostáváme jen jeden smolný gól a to s tečí obrany. Výborná hra a ještě lepší výsledek.

FK Jaroměř : MFK Nové Město n.M 1:0 (1:0)

Branky:  Kvapil

Do druhého zápasu jdeme na domácí mužstvo. Jelikož hrajeme na umělce, máme strach z toho, že to je taktický tah od místních. Naši borci se s tím velice dobře vypořádali, i když trénujeme jen na přírodní trávě. Převážně hrajeme na jejich půlce. Tolik šancí za zápas jsem ještě neviděl. Ne a ne to dotlačit za čáru. Jedna Lukyho střela se naštěstí s pomocí novoměstské obrany do branky dostala. Je to klika, jelikož výsledek je jen 1:0. Důležité tři body.

SP MFK N.Město n.M. - FK Jaroměř 19.10.2014, foto: web mfknm.czz Foto: web mfknm.cz, galerie k turnaji zde.

FK Jaroměř : RSCM Rozkoš Česká Skalice 7:1 (2:0)

Branky:  Kvapil 3x, Oláh 3x, Pražienková

Do třetího zápasu měníme brankáře, aby si zahrál i dnes výborně chytající Luciáno. Dostal za dva zápasy jen jeden gól a to nešťastnou tečí naší obrany. Bylo na něm vidět, že má obrovskou chuť si zahrát a dát si nějakou tu branku. Velice rozhýbal hru, je vidět, že mu to fotbalově myslí. Tento zápas završil hattrickem. Druhým tříbrankovým střelcem v tomto zápasu byl i Luky Kvapil. Přidala se i naše slečinka Nikolka s jednou brankou (v turnaji druhým gólem). Tento zápas vypadal velice jednoznačně, na našich hráčích byla vidět radost ze hry. Není nad to, když děti na střídačce u trenéra škemrají, že chtějí na hřiště.

Dnes opět pochvala pro celý tým. Výborná obrana – Happy, Jarda, Tom, Adam, Marťas – jen dva obdržené góly za turnaj. Výborná záloha – Skalda, Jířa, Ondra, Náťa, Luciáno – obětavě se vraceli a pomáhali obraně, ale hlavně vždy rozvíjeli a podporovali útok. Výborný útok – mrštná Nikolka a bombarďák Lukáš. No a brankáře už jsem chválil.

Ještě rozbor k tabulce (není ještě kompletní, dodatečně dodám). Dnes jsme si velice polepšili devíti body. A co je důležité, náš největší konkurent Náchod dvakrát prohrál. V příštím posledním turnaji nám bude stačit ze tří zápasů jedna výhra a staneme se mistry podzimní části. Já v to věřím, je to velice reálné a moc byste si to zasloužili.

Ještě posílám vzkaz pro Míšu Kočicu. Velice jsi nám chyběl na hřišti. Vždy patříš mezi lepší hráče našeho týmu. Byla by obrovská škoda, kdybys fotbalu nechal. Budeme rádi, když přijdeš na trénink a na sobotní poslední turnaj. Máme obrovskou šanci podzimní část vyhrát, přijď se s námi podělit o radost, také jsi se o to zasloužil!!!

PořadíTýmZápasyVPVPPPSkóreBody
1   FK Jaroměř 18 13 3 0 0 47:24 41
2   Náchod 18 11 6 0 0 45:31 34
3   Slovan Broumov 18 10 6 0 0 40:26 32
4   MFK Nové Město n. M. 18 10 7 0 0 29:25 31
5   Trutnov 18 10 7 0 0 34:32 31
6   Č. Kostelec 18 5 10 0 0 14:24 18
7   RSCM Rozkoš 18 5 11 0 0 28:43 17
8   TJ Velké Pořičí 18 1 15 0 0 17:49 5

Sestava FK Jaroměř: Hepnar, Kvapil, Kadaník, Oláh, Rezek, Horčička, Macháň, Pásler, Kňourek, Pražienková, Skalický, Hanáková

Tuesday the 4th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.