Pátý ostrý turnaj starší přípravky – každý zápas úplně jiný – dvě výhry, jedna prohra

7.kolo KP starší přípravky 12.10.2014 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř : TJ Velké Poříčí 1:0 (0:0)

Branky: Kvapil

Začínáme s posledním týmem tabulky.Buďto Poříčí posílilo, nebo náš tým je ještě v posteli.Hrajeme na půl plynu.Půlka 0:0, je vidět, že ty branky tam sami nenaskákají. Naštěstí se Luky jednou trefí a hubený výsledek držíme až do konce. Všichni si musíme oddechnout, protože i soupeř měl hodně šancí.

FK Jaroměř : MFK Nové Město n.M 5:1 (4:0)

Branky: Kvapil 3x, Hepnar 2x

Do druhého zápasu jdeme na druhého v tabulce. Bojíme se, že to bude urputný boj, ale omyl. Hrajeme velice dobře kombinačně, soupeře vůbec k ničemu nepouštíme, když už, tak se o to postará, výborně lapající brankář Luciáno. První půlka velice vydařená, proto do druhé půlky převážně posíláme méně hrající hráče. Je tam spousta jasných gólových šancí (Nikča,Jířa,Míša), bohužel neproměňujeme. Alespoň také nedostáváme, takže překrásný výsledek se špicí tabulky. V první půli se prosadil hattrickem Lukyn a dvěma góly Happy, z toho jedna krásná hlava do šibenice.

FK Jaroměř : FK Náchod 2:6 (0:0)

Branky:  Kvapil, Macháň

Do třetího zápasu jdeme opět na těžkého soupeře s kterým jsme i minule prohráli.Začátek dobrý, bojovný, půlka 0:0. V druhé půli se ujímáme vedení. Soupeř rozehrává a hned nám dává branku. Takže jedem od začátku.Pracujeme ,dřeme a opět jdeme do vedení.Soupeř opět rozehrává a opět dávají branku. Obranou procházejí velice snadno.To už naše mužstvo položilo, nestíháme a dostáváme naloženo ještě čtyřmi góly. Prosazoval se tam jeden jejich útočník, kterému jsme vůbec nestačili. Byl velice rychlý a měl tvrdou ránu z dálky.Příště si na něho musíme dát pozor. Lepší vyhrál.

Dnes pochvala pro celý tým jen za dva první zápasy. Dnes byla 100% účast, nikdo nechyběl. Pochvala i pro Náťu, která přišla i když měla odřenou patu (odpouštíme ty bonbóny za neomluvenku z minulého turnaje). Stále držíme první pozici v tabulce.Náchod nám ale už šlape na paty.Zbylé dvě kola musíme už jen vyhrávat, abychom si zajistili vítězství.

Ještě jedna připomínka pro tatínky. Prosíme po turnaji o pomoc s odnosem branek ze hřiště. Trenéři mají ještě plno práce s papírama, úklidem dresů a hodnocením zápasu s dětmi.Bohužel dnes jsme se k tomu nedostali. Tímto děkujeme Lence Kvapilové, která osobně dvě branky odtahala. Příště se chlapi polepšíme, co?

PořadíTýmZápasyVPVPPPSkóreBody
1   FK Jaroměř 15 10 3 0 0 34:22 32
2   Náchod 15 10 4 0 0 41:26 31
3   MFK Nové Město n. M. 15 9 5 0 0 27:21 28
4   Trutnov 15 9 5 0 0 31:27 28
5   Slovan Broumov 15 8 5 0 0 32:19 26
6   RSCM Rozkoš 15 5 8 0 0 24:29 17
7   Č. Kostelec 15 2 10 0 0 9:22 9
8   TJ Velké Pořičí 15 0 13 0 0 13:45 2


Sestava FK Jaroměř: Hepnar, Kvapil, Kadaník, Oláh, Rezek, Horčička, Macháň, Pásler, Kňourek, Pržienková, Skalický, Paar, Kočica, Škodová, Hanáková


FK Jaroměř SP - TJ Velké Poříčí 12.10.2014, foto: Václav Mlejnek Starší přípravka vstřebává taktické pokyny před vítěznou bitvou s TJ Velké Poříčí. Foto: Václav Mlejnek.

Tuesday the 4th.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.