Starší dorost (ročník 2000 a mladší)

Dorost v generálce prohrál !

4.4.2013 - dorost - Přátelské utkání

FK Jaroměř - Sendražice(OP Muži) 3:5(2:1)

branky: Emlar,Seifert,Ulrych

Sestava FK Jaroměř: Krám - Klíž, Horák A., Müller, Špaček - Hekele, Horák J., Emlar, Všetečka - Ulrych, Seifert

Průběžně střídali: Křivský, Častvaj, Růžek

Dušan Petráček, trenér: V prvním poločase si naši hráči plnili své povinnosti, ale ve druhém poločase jsme polevili ve všech činnostech, čehož soupeř využil a otočil zápas.

Druhá výhra dorostu ve 2. kole JUTA GRASS poháru SD!

10.3.2013 - 2. kolo poháru JUTA GRASS poháru SD

FK Jaroměř - SK Třebechovice  3:1(1:1)

Branky: Ulrych 2x, Horák A.

Sestava FK Jaroměř: Vlk -Klíž, Müller, Horák J., Špaček - Hekele, Emlar, Horák A., Bano - Seifert, Ulrych

Střídali: Vavrek

Dušan Petráček, trenér: V začátku zápasu jsme se trochu rovnali s fyzicky zdatným soupeřem, ale poté už naše hra snesla přísnější měřítko.

Jasná výhra nad Smiřicemi

9.3.2013 - Přátelské utkání

Smiřice/Předměřice - FK Jaroměř  0:7 (0:3)

Branky: Seifert 3x., Ulrych 2x, Emlar2x

Sestava FK Jaroměř: Vlk(Krška) - Klíž, Horák J., Špaček, Vavrek -Horák A., Müller, Bano, Seifert - Ulrych, Emlar

Střídali: Vavrek

Dušan Petráček, trenér: V tréninkovém tempu jsme přehráli snaživého soupeře.

Výhra dorostu v 1. kole JUTA GRASS Poháru SD

3.3.2013 - 1. kolo JUTA GRASS poháru SD

TJ Vamberk - FK Jaroměř  4:6 (2:4)

Góly: Seifert 3x, Ulrych, Emlar, Horák A.

Sestava FK Jaroměř: Růžek - Klíž, Valčík, Horák J., Špaček - Bano, Horák A., Ulrych, Hekele - Emlar, Seifert

Střídali: Müller, Vavrek

 

Dušan Petráček, trenér: Mrzí mě přístup hráčů k tomuto zápasu. Pochválit mohu produktivního útočníka, stopera a permamentně zaměstnaného brankáře. Ostatní zahráli hluboko pod svoje možnosti.

Další přípravný zápas dorostu = vítězná odveta

17.2.2013 - Přípravný zápas UT Hradec Králové

Slavia HK/Nový HK - FK Jaroměř  1:5 (0:3)

branky: Emlar 2x, Hekele, Bano, Seifert

Sestava Jaroměře: Vlk(Krám) - Klíž, Horák J., Valčík, Špaček - Hekele, Horák A., Muller, Častvaj - Emlar, Bano

Střídali: Vavrek, Seifert

Wednesday the 14th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.