9. kolo Genext KS  U19 - skupina B - 26.9.2021 od 12:45 - hřiště Stěžery.

SK Roudnice/Sokol Lhota pod Libčany - FK Jaroměř 5:0 (2:0)

Roudnice/Lhota p. Libčany: Tomáš - Makovský, Petira (C), Dymeš, Topič, Sýkora, Nosek, Hladík, Adlaf, Pavlíček, Šanda

Střídali: Hanousek, Kaplan, Geldoň

FK Jaroměř: Dufek - Chmel, Musil (C), Horčička, Pásler - Hepnar, Smetana, Holub, Lhotský, Vach - Tichý

Střídali: Radil, Potoček, Drašnar

Marek Kramář, asistent trenéra FK Jaroměř: Do utkaní s favoritem jsme nevstoupili vůbec zle. Dařilo se nám dobře kombinovat a držet balón. Postupem času se však ukázala naše nekvalita na určitých postech sestavy. Soupeř nás začal přehrávat a díky výborně chytajícímu brankáři Dufkovi skončil poločas jen 2:0. Ve druhé půli jsme bohužel naše šance nedokázali proměnit a soupeř nám dokázal vstřelit další 3 branky. I přes výsledek 5:0 má kvalita naší hry, hlavně v obranné fazi, podle mého názoru stoupajici tendenci. Stále je před námi spousta práce a prostoru pro zlepšování. Bohužel vše začíná tréninkovou morálkou a nasazením.

Rozhodčí: Kánská Blažena

ŽK: 36. Tichý