3. Kolo KP KHK dorostu - 26.8.2017 10:15 - hřiště Pardubičky.

SK Pardubičky - FK Jaroměř  3:2 (2:2)

Branky: 18. Zelenka, 26. Šprachta (p.k.), 49. Havelka - 24. Grmela, 34. Beran

SK Pardubičky: Jákl - Nepivoda, Pařízek, Dojčán, Havlíček - Robovský (63. Dostál), Svoboda, Zelenka, Vaverka (46. Kovárník (78. Maršálek)) - Šprachta, Havelka

FK Jaroměř: Červenka - Toman O., Mertlík (69. Exnar Mi.), Pácalt, Balcirák - Chalupa, Beran, Čekal, Císař (63. Filip), Grmela - Emlar

Tomáš Mrázek, trenér domácích: Od úvodní minuty bylo vidět, že se utkávají týmy, které ještě vloni hrály vyšší soutěž. V pohledném utkání z obou stran jsme byli nakonec šťastnější. Za přístup musím pochválit opět celý tým.

Matěj Exnar (trenér FK Jaroměř): Velmi vyrovnaný zápas, kdy jsme museli po celou dobu dotahovat skóre. Soupeř po tom, co jsme nezvládli vstup do druhého poločasu, vstřelil gól na 3:2 a své vedení si i přes naši snahu pohlídal až do konce. K zápasu jsme však přistoupili velmi dobře a v tomto ohledu nemám svým hráčům co vytknout.

Rozhodčí: Volný

ŽK: 36. Čekal, 69. Emlar