7. kolo KP dorostu KHK - 20.9.2014 ve 14:00 - hřiště Červený Kostelec

TJ Červený Kostelec - SK Smiřice/Jaroměř U-19 0:4 (0:3)

Branky: Bano, Havlíček, Munzar, Petráček

Sestava SK Smiřice/FK Jaroměř: Krám - Křivský, Jánský, Vencl, Kadlec, Bano, Havlíček, Jaborník, Morávek, Németh, Munzar, Kubát, Petráček, Mertlík, Balcirák

Střídali:

Sestava TJ C. Kostelec: Martínek, Wietek, Kubeček, Barták, Máslo, Štelzig, Novák, Marek, Žďárský, Žiga, Dudek, Bláha

Střídali:

Horní tyč červenokostelecké branky se rozdrnčela již 4 minuty po úvodním hvizdu, skóre však otevřel až ve 12. minutě Jan Bano (0:1) střelou z dálky k levému dolnímu rohu brány. V 17. minutě navázal Munzar svou oblíbenou hlavičkou (0:2). Domácí během prvního poločasu stáli po chybě obrany třikrát takřka osamoceni proti našemu brankáři, Filip Krám však byl pokaždé na správném místě (19., 31., 36. m.). Ve 29. minutě skóroval Havlíček na 0:3. Výkonostní převahu hostí a konečný výsledek stvrdil ve druhém poločase Petráček (0:4)

Jindra (domácí) Po špatním výkonu domácích v prvním poločase se hosté ujali vedení, které udrželi po zbytek zápasu

Jánský Jaroslav - trenér (hosté): Po celé utkání naši hráči byli lepším týmem a zasluženě vyhráli.

ŽK:  Štelzig,Marek - Németh