6. kolo KP dorostu KHK - 13.9.2014 ve 13:00 - hřiště Smiřice

SK Smiřice/Jaroměř U-19 - RMSK Cidlina U-17 2:2 (1:1), PK 3:4

Branky: 10. Munzar, 92. Olah - 16. Hornych, 66. Mokošín, rozh. penalta Zima

Sestava SK Smiřice/FK Jaroměř: Krám - Křivský, Jánský, Vencl - Kadlec, Konrád, Havlíček, Németh - Munzar, Jaborník, Morávek

Střídali: 64.Olah, 64. Martinů, 83. Mertlík, 70. Brom

Sestava RMSK Cidlina: Průcha - Petr, Pilný, Hirsch - Dome, Zima, Janda - Mokošín, Hornych, Schovanec, Šubr

Střídali: Dreveniak,Hosch, Mičiak

Cidlina začala zostra. Již v první minutě musel Krám likvidovat střelu z nebezpečné blízkosti. Po výstavní hlavičce Munzara (1:0) do sítě hostí v 10. minutě se domácí vezli na útočné vlně euforie, kterou ale nedokázali gólově zúročit. O sedm minut později bylo skóre srovnáno na 1:1 (Hornych). Soupeř postupně přidával na důrazu a během necelé hodinky otočil skóre ve svůj prospěch (1:2 Mokošín). Teprve střídající Olah (2:2) zázračně v posledních sekundách nastavení poslal domácí do penaltového rozstřelu. V něm ale měli větší štěstí hosté a tak doma zůstal jen jeden bod.

Jánský Jaroslav - trenér (domácí): V utkání jsme si vytvořili mnoho šancí, bohužel zůstaly nevyužity.

Pavel Obermajer, Jan Vokál, trenéři RMSK U-17: První půle byla celkem pohledná a remíza zasloužená. Ve druhé půli nás držel ve hře výtečný Průcha. Když se nádherně z dálky trefil Mokošín, začínali jsme věřit ve vítězství, ale naši hráči to takticky nezvládli a pustili domácí do tlaku i díky zbytečným faulům. Nedařilo se nám podržet delší čas míč na svých kopačkách. S dvěma body jsme spokojeni.

ŽK:  Mertlík - Hornych

ČK:  0

Rozhodčí: Hlaváč

Diváků: 40

SD KP Smiřice/Jaroměř - RMSK Cidlina 13.9.2014, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Celá galerie k zápasu zde.