9. kolo KP dorostu KHK - 5.10.2014 ve 13:45 - hřiště Týniště n.O.

SK Týniště n.O. - SK Smiřice/Jaroměř 1:4 (0:2)

Branky:  Chmelík - Havlíček, Neméth, Munzar, Konrád

Sestava SK Smiřice/FK Jaroměř: Krám - Morávek, Jánský, Křivský, Kadlec - Vencl, Konrád, Jaborník, Havlíček, Németh - Munzar

Střídali: Olah

Sestava SK Týniště n.O.:

Střídali:

Horák Martin - trenér (domácí):V tomto zápasem podalo naše mužstvo nejhorší výkon za poslední dva roky! Zápas jsme sice nezačali špatně, ale svoje šance jsme nevyužili a následoval debakl. Je těžké někoho pochválit za výkon v dnešním utkání, snad jedině soupeře, kterému gratuluji k vítězství!

Jánský Jaroslav - trenér (hosté): Do 20. minuty byly domácí lepším týmem. Pak se hra vyrovnala a zlepšeným výkonem jsme první poločas vyhráli 0:2. Ve druhém poločase se domácí pokusili o zvrat, ale podržel nás golman Filip Krám. Vstřelením dalších 2 gólů jsme se uklidnili a soupeři jsme povolili jen korekci stavu na 1 : 4.

ŽK:  3 - 0

ČK:  0 - 0

Rozhodčí: Hlavsa