Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2018-06-23 04:44:30

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
14.01.18
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2005
FOTTUR Jaroměř mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
20.01.18
So 16:00
přátelský zápas
SK Třebechovice FK Jaroměř muži A hřiště UMT Malšovice (HK)
21.01.18
Ne 08:30
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2006
FOTTUR Jaroměř mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
27.01.18
So 08:00
halový turnaj r. 2010
MFK Chrudim mladší přípravka sportovní hala města Chrudim
28.01.18
Ne 14:00
přátelský zápas
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř starší dorost hřiště UMT Malšovice (HK)
28.01.18
Ne 16:00
přátelský zápas
SK Holice FK Jaroměř muži A hřiště UMT Malšovice (HK)
03.02.18
So 08:00
halový turnaj r. 2008
MFK Chrudim starší přípravka sportovní hala města Chrudim
03.02.18
So 16:30
přátelský zápas
FK Pardubice B FK Jaroměř muži A hřiště UMT Ohrazenice (PCE)
04.02.18
Ne 08:00
turnaj Pardubice, Dašická
FK Pardubice mini přípravka hala Dašická, Pardubice
04.02.18
Ne 08:00
halový turnaj r. 2005 + 2006
TJ Červený Kostelec mladší žáci hala Červený Kostelec
04.02.18
Ne 12:00
přátelský zápas
Olympia Hradec Králové U-17 FK Jaroměř starší dorost hřiště UMT Slavia Hradec Králové
10.02.18
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2008
FOTTUR Jaroměř starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
10.02.18
So 12:00
přátelský zápas
FK Černilov FK Jaroměř muži A hřiště UMT Nové Město nad Metují
10.02.18
So 16:00
Pohár mladšího dorostu
FK Náchod U-15 FK Jaroměř mladší dorost UMT Náchod
11.02.18
Ne 08:00
halový turnaj r. 2010
MFK Chrudim mladší přípravka hala Heřmanův Městec
11.02.18
Ne 08:00
halový turnaj r. 2005
TJ Sokol Třebeš mladší žáci hala Třebeš
17.02.18
So 08:00
halový turnaj r. 2009
MFK Chrudim mladší přípravka hala Chrudim
17.02.18
So 10:00
přátelský zápas
MFK Trutnov U-17 FK Jaroměř starší dorost hřiště UMT Trutnov
18.02.18
Ne 08:00
halový turnaj r. 2008
MFK Chrudim starší přípravka sportovní hala Heřmanův Městec
18.02.18
Ne 11:00
přátelský zápas
MFK Chrudim A+B FK Jaroměř muži A hřiště UMT Chrudim
18.02.18
Ne 13:00
přátelský zápas
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší žáci hřiště UMT Trutnov
24.02.18
So 12:00
Pohár staršího dorostu
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší dorost hřiště UMT Slavia Hradec Králové
03.03.18
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2011
FOTTUR Jaroměř mini přípravka hala ASVAJ Jaroměř
03.03.18
So 14:00
přátelský zápas
SK Dobruška FK Jaroměř muži A hřiště UMT Dobruška
04.03.18
Ne 08:00
přátelský zápas
TJ Sokol Třebeš HK FK Jaroměř mladší dorost stadion UMT Hradec Králové - Malšovice
04.03.18
Ne 16:00
Pohár starších žáků
FK Jaroměř TJ Velké Poříčí starší žáci stadion Náchod, UMT
06.03.18
Út 17:00
Pohár starších žáků
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř starší žáci stadion Nové Město nad Metují, UMT
10.03.18
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2009
FOTTUR Jaroměř mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
10.03.18
So 13:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2010
FOTTUR Jaroměř mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
10.03.18
So 13:00
přátelský zápas
MFK Chrudim U-16 FK Jaroměř mladší dorost stadion Emila Zátopka (letní stadion - UMT)
11.03.18
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2011
FOTTUR Jaroměř mini přípravka hala ASVAJ Jaroměř
11.03.18
Ne 08:30
Pohár staršího dorostu
Slavoj Předměřice nad Labem FK Jaroměř starší dorost hřiště UMT Slavia Hradec Králové
11.03.18
Ne 12:00
přátelský zápas
TJ Sokol Bílá Třemešná FK Jaroměř muži A hřiště UMT Slavia Hradec Králové
17.03.18
So 08:00
halový turnaj r. 2010
SK Červený Kostelec mladší přípravka hala Červený Kostelec
18.03.18
Ne 08:30
halový turnaj r. 2005
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší FK Jaroměř mladší žáci hala Rtyně v Podkrkonoší
24.03.18
So 08:00
turnaj r. 2005
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř mladší žáci hřiště UMT Slavia Hradec Králové
24.03.18
So 10:00
DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018
2. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř starší žáci stadion Nové Město, UMT
24.03.18
So 11:15
KP mladšího dorostu U 17 - dohrávka jaro 2018
2. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOS FK Jaroměř mladší dorost stadion tráva
24.03.18
So 15:00
VOTROK Krajský přebor mužů
18. kolo
FK Kostelec n. O. FK Jaroměř muži A stadion Kostelec nad Orlicí
29.03.18
Čt 13:45
KP mladšího dorostu U 17 - dohrávka jaro 2018
1. kolo
FK Jaroměř SK Pardubičky mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.03.18
Čt 16:00
Premier Steel KP dorostu U 19
16. kolo
FK Jaroměř TJ Tatran Hostinné starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
31.03.18
So 08:00
halový turnaj r. 2009
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší mladší přípravka hala Rtyně v Podkrkonoší
31.03.18
So 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
1. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř mladší žáci stadion Broumov, UMT
31.03.18
So 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
1. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř mladší žáci stadion Broumov, UMT
31.03.18
So 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
1. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka stadion Nový Bydžov
31.03.18
So 12:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
1. kolo
Chlumec/RMSK Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Nový Bydžov
01.04.18
Ne 11:00
KP mladšího dorostu U 17 - dohrávka jaro 2018
3. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.04.18
Ne 13:00
DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018
3. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.04.18
Ne 16:00
VOTROK Krajský přebor mužů
19. kolo
FK Jaroměř FC Slavia Hradec Králové muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
05.04.18
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
11. kolo
Slovan Broumov B FK Jaroměř B mladší žáci stadion Broumov
07.04.18
So 09:30
DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018
4. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř starší žáci stadion Rychnov
07.04.18
So 11:15
KP mladšího dorostu U 17 + pohár
4. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř mladší dorost stadion Rychnov
07.04.18
So 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
20. kolo
MFK Nové Město n. Met. FK Jaroměř muži A stadion Nové Město, UMT
08.04.18
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
2. kolo
Jaroměř/Stěžery Kostelec/Častolovice starší přípravka stadion Jaroměř
08.04.18
Ne 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
2. kolo
FK Jaroměř FC Nový HK mladší žáci stadion Třebechovice
08.04.18
Ne 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
2. kolo
SK Třebechovice p. O. FK Jaroměř mladší žáci stadion Třebechovice
08.04.18
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
2. kolo
Jaroměř/Stěžery Chlumec/RMSK starší přípravka stadion Jaroměř
08.04.18
Ne 13:00
Premier Steel KP dorostu U 19
20. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov n. Kn. starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
12.04.18
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
12. kolo
FK Jaroměř B VOLNÝ LOS mladší žáci stadion Jaroměř
14.04.18
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
21. kolo
SK Libčany FK Jaroměř muži A stadion Libčany
15.04.18
Ne 09:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
3. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš II. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.04.18
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
3. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka stadion Stěžery
15.04.18
Ne 10:00
Premier Steel KP dorostu U 19
21. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř starší dorost stadion Nové Město, UMT
15.04.18
Ne 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
3. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.04.18
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
3. kolo
Jaroměř/Stěžery TJ Jiskra Hořice starší přípravka stadion Stěžery
15.04.18
Ne 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
1. kolo
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov - H.S.M.
15.04.18
Ne 13:00
DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018
5. kolo
FK Jaroměř TJ Jiskra Hořice starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.04.18
Ne 13:30
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř Chlumec/RMSK mladší přípravka stadion Trutnov - H.S.M.
15.04.18
Ne 15:00
KP mladšího dorostu U 17 - dohrávka jaro 2018
5. kolo
FK Jaroměř Bělohrad/Hořice mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.04.18
Ne 15:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
1. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov - H.S.M.
18.04.18
St 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
17. kolo
SK Solnice FK Jaroměř starší dorost stadion Solnice
19.04.18
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
13. kolo
Sp.Police n/M FK Jaroměř B mladší žáci stadion Police n. M.
19.04.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
9. kolo
FK Jaroměř S.Zábrodí mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.04.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
9. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš Č.Skalice mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
21.04.18
So 09:30
DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018
6. kolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř starší žáci stadion Nový HK
21.04.18
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
4. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Olympia HK starší přípravka stadion Častolovice
21.04.18
So 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
4. kolo
Kostelec/Častolovice Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Častolovice
21.04.18
So 11:15
KP mladšího dorostu U 17 - dohrávka jaro 2018
6. kolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř mladší dorost stadion Nový HK
21.04.18
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
22. kolo
SK Jičín FK Jaroměř muži A stadion Jičín
22.04.18
Ne 09:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
2. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka stadion Háječek
22.04.18
Ne 10:30
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Háječek
22.04.18
Ne 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
4. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš I. mladší žáci stadion Častolovice
22.04.18
Ne 12:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
4. kolo
Kostelec/Častolovice FK Jaroměř mladší žáci stadion Častolovice
22.04.18
Ne 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
2. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Háječek
22.04.18
Ne 13:00
Premier Steel KP dorostu U 19
22. kolo
FK Jaroměř Č. Kostelec/Č. Skalice starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.04.18
Út 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
14. kolo
FK Jaroměř B TJ V.Poříčí mladší žáci stadion Jaroměř
25.04.18
St 17:00
DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018
1. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
26.04.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
10. kolo
FK Jaroměř FK Náchod -Dračice mini přípravka stadion Machov
26.04.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
10. kolo
S.V. Jesenice FK Jaroměř mini přípravka stadion Machov
28.04.18
So 13:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
5. kolo
FC Olympia HK Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Kukleny
28.04.18
So 14:00
DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018
7. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.04.18
So 14:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
5. kolo
Jaroměř/Stěžery Chlumec/RMSK starší přípravka stadion Kukleny
28.04.18
So 16:00
KP mladšího dorostu U 17 - dohrávka jaro 2018
7. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.04.18
Ne 09:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
5. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř mladší žáci stadion Vrchlabí
29.04.18
Ne 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
5. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř mladší žáci stadion Vrchlabí
29.04.18
Ne 11:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.04.18
Ne 13:10
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř Chlumec/RMSK mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.04.18
Ne 14:30
Premier Steel KP dorostu U 19
23. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř starší dorost stadion Broumov
29.04.18
Ne 14:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.04.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
23. kolo
FK Jaroměř TJ Jiskra Hořice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.05.18
Út 09:30
DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018
8. kolo
SK Vysoké Mýto FK Jaroměř starší žáci stadion V. Mýto
01.05.18
Út 11:15
KP mladšího dorostu U 17 - dohrávka jaro 2018
8. kolo
SK Vysoké Mýto FK Jaroměř mladší dorost stadion V. Mýto
01.05.18
Út 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
17. kolo
FK Jaroměř FK Chlumec nad Cidlinou muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.05.18
St 17:30
JUTAGRASS Pohár dorostu U 19
TJ Rudník FK Jaroměř starší dorost stadion Rudník
03.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
11. kolo
FK Jaroměř S.Provodov mini přípravka hřiště Velká Jesenice
03.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
11. kolo
FK Jaroměř FK Náchod -Dračice mini přípravka hřiště Velká Jesenice
04.05.18
Pá 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
15. kolo
V. Jesenice/Provodov FK Jaroměř B mladší žáci stadion V. Jesenice
05.05.18
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
24. kolo
FK Náchod A FK Jaroměř muži A stadion Běloves, tráva
06.05.18
Ne 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
6. kolo
FK Jaroměř SK Třebechovice p. O. mladší žáci stadion Nový HK
06.05.18
Ne 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
6. kolo
FC Nový HK FK Jaroměř mladší žáci stadion Nový HK
06.05.18
Ne 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
4. kolo
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov - H.S.M.
06.05.18
Ne 12:15
Pohár mladšího dorostu
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší dorost stadion Červený Kostelec
06.05.18
Ne 13:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
6. kolo
Jaroměř/Stěžery TJ Jiskra Hořice starší přípravka stadion Jaroměř
06.05.18
Ne 13:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší přípravka stadion Trutnov - H.S.M.
06.05.18
Ne 15:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
6. kolo
Jaroměř/Stěžery Chlumec/RMSK starší přípravka stadion Jaroměř
06.05.18
Ne 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
24. kolo
FK Jaroměř SK Týniště nad Orlicí starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.05.18
Út 08:00
Fotbalový turnaj Kochánky r. 2011
Kochánky mini přípravka hřiště Kochánky
08.05.18
Út 09:30
Venkovní přebory OFS v kategorii U9
Turnaj OFS U-9 mladší přípravka stadion Jaroměř
08.05.18
Út 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
16. kolo
TJ Lázně Bělohrad FK Jaroměř muži A stadion Lázně Bělohrad
08.05.18
Út 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
30. kolo
FK Jaroměř Nová Paka/Stará Paka starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
12. kolo
FK Jaroměř Machov/Police mini přípravka stadion Náchod - Hamra
10.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
12. kolo
FK Náchod - Modrásci FK Jaroměř mini přípravka stadion Náchod - Hamra
12.05.18
So 09:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
5. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jičín
12.05.18
So 10:30
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
5. kolo
FK Jaroměř FC Hradec Králové mladší přípravka stadion Jičín
12.05.18
So 11:15
DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění
1. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř starší žáci stadion Č. Kostelec
12.05.18
So 12:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
5. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jičín
12.05.18
So 15:00
Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina
1. kolo
MFK Chrudim FK Jaroměř mladší dorost stadion Chrudim
13.05.18
Ne 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
7. kolo
TJ Jiskra Hořice Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Hořice
13.05.18
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
7. kolo
Jaroměř/Stěžery Kostelec/Častolovice starší přípravka stadion Hořice
13.05.18
Ne 13:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
7. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš II. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.05.18
Ne 15:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
7. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.05.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
25. kolo
FK Jaroměř RMSK Cidlina muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.05.18
St 14:30
čtvrtfinále JUTAGRASS Poháru dorostu U-19
Č. Kostelec/Č. Skalice FK Jaroměř starší dorost stadion Červený Kostelec
17.05.18
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
17. kolo
VOLNÝ LOS FK Jaroměř B mladší žáci stadion tráva
17.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
13. kolo
FK Náchod - Bělásci FK Jaroměř mini přípravka stadion Náchod - Hamra
17.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
13. kolo
FK Náchod - Modrásci FK Jaroměř mini přípravka stadion Náchod - Hamra
19.05.18
So 09:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
8. kolo
TJ Sokol Třebeš I. FK Jaroměř mladší žáci stadion Třebeš
19.05.18
So 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
8. kolo
FK Jaroměř Kostelec/Častolovice mladší žáci stadion Třebeš
19.05.18
So 17:00
Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina
2. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.05.18
Ne 09:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
6. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.05.18
Ne 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
8. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Olympia HK starší přípravka stadion Slavia HK
20.05.18
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
8. kolo
FC Slavia HK Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Slavia HK
20.05.18
Ne 11:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
6. kolo
FK Jaroměř Chlumec/RMSK mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.05.18
Ne 13:00
Premier Steel KP dorostu U 19
26. kolo
FK Jaroměř Chlumec/Lovčice starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.05.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
26. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř muži A stadion Vrchlabí
22.05.18
Út 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
18. kolo
FK Jaroměř B Sp.Police n/M mladší žáci stadion Jaroměř
23.05.18
St 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
19. kolo
Hronov/Stárkov FK Jaroměř starší dorost stadion Hronov
24.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
14. kolo
FK Jaroměř Machov/Police mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
14. kolo
FK Jaroměř TJ V. Poříčí mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
26.05.18
So 10:30
Premier Steel KP dorostu U 19
27. kolo
Kostelec/Častolovice FK Jaroměř starší dorost stadion Kostelecká Lhota
26.05.18
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
27. kolo
FK Vysoká nad Labem FK Jaroměř muži A stadion Vysoká n. Labem
26.05.18
So 17:00
Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina
3. kolo
FC Spartak Rychnov n. Kn. FK Jaroměř mladší dorost stadion Rychnov
27.05.18
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
9. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka stadion Stěžery
27.05.18
Ne 09:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.05.18
Ne 09:30
DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění
3. kolo
FC Spartak Rychnov n. Kn. FK Jaroměř starší žáci stadion Rychnov
27.05.18
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
9. kolo
Jaroměř/Stěžery Chlumec/RMSK starší přípravka stadion Stěžery
27.05.18
Ne 11:10
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.05.18
Ne 12:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř MFK Trutnov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.05.18
Ne 14:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
9. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.05.18
Ne 16:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
9. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.05.18
St 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
25. kolo
Hořice/Bělohrad FK Jaroměř starší dorost stadion Hořice
30.05.18
St 17:00
DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění
2. kolo
FK Jaroměř TJ Jiskra Hořice starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
31.05.18
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
19. kolo
TJ V.Poříčí FK Jaroměř B mladší žáci stadion Velké Poříčí
31.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
15. kolo
TJ Č. Kostelec A FK Jaroměř mini přípravka stadion Zábrodí
31.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
15. kolo
TJ Č. Kostelec B FK Jaroměř mini přípravka stadion Zábrodí
02.06.18
So 09:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř FC Hradec Králové mladší přípravka stadion Jičín
02.06.18
So 11:10
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
8. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jičín
02.06.18
So 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Jičín
02.06.18
So 17:00
Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina
4. kolo
FK Jaroměř SK Vysoké Mýto mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.06.18
Ne 09:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
10. kolo
TJ Sokol Třebeš II. FK Jaroměř mladší žáci stadion Třebeš
03.06.18
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
10. kolo
Jaroměř/Stěžery Chlumec/RMSK starší přípravka stadion Stěžery
03.06.18
Ne 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
11. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší žáci stadion Třebeš
03.06.18
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
10. kolo
Jaroměř/Stěžery Kostelec/Častolovice starší přípravka stadion Stěžery
03.06.18
Ne 12:15
DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění
4. kolo
FK Jaroměř VOLNO - VOLNÝ LOS starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.06.18
Ne 14:30
Premier Steel KP dorostu U 19
28. kolo
FK Jaroměř FC Slavia Hradec Králové starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.06.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
28. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
05.06.18
Út 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
20. kolo
FK Jaroměř B V. Jesenice/Provodov mladší žáci stadion Jaroměř
07.06.18
Čt 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
18. kolo
FK Jaroměř SK Pardubičky starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.06.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
16. kolo
MFK N. Město FK Jaroměř mini přípravka stadion Provodov
07.06.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
16. kolo
S.Provodov FK Jaroměř mini přípravka stadion Provodov
09.06.18
So 10:00
Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina
5. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší dorost stadion Jičín
10.06.18
Ne 10:00
DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění
5. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř starší žáci stadion Nové Město, UMT
10.06.18
Ne 14:30
Premier Steel KP dorostu U 19
29. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.06.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
29. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov n. Kn. muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
14.06.18
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
16. kolo
FK Jaroměř B Sl. Broumov B mladší žáci stadion Jaroměř
16.06.18
So 08:00
turnaj
TJ Spartak Opočno mladší přípravka stadion Opočno
16.06.18
So 09:30
finálový turnaj JUTAGRASS Poháru dorostu U-19
FK Jaroměř starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.06.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
30. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
23.06.18
So 08:00
turnaj
Provodov mladší přípravka stadion Provodov

 

Mladší přípravka se představila v prvním mistrovském turnaji doma

Mladší přípravka - 7.9.2014 - turnaj v Jaroměři od 9:00

FK Jaroměř ,,A" - FC HK B ,,A"  8:2 (Ponikelský 3x, Hemelík 2x, Dufek 2x, Karel)

FK Jaroměř ,,A" - MFK Trutnov ,,A"  11:1 (Dufek 4x, Hemelík 2x, Kašpar 2x, Ponikelský 2x, Karel)

 

FK Jaroměř ,,B" - FC HK B ,,B"  5:7 (Holub 2x, Hofman 2x, Machač)

FK Jaroměř ,,B" - MFK Trutnov ,,B"  2:7 (Poděbradský, Machač)

 

Sestava ,,A" týmu: Lebedinský - Libich, Karel, Kašpar - Ponikelský, Hemelík, Dufek

Sestava ,,B" týmu: Pospíšil - Poděbradský, Bělohlávek, Jalovičár, Holub - Marek, Machač, Bedlek, Hofman

 

Áčko nehrálo špatně, ovšem stále jsme nebyli kompletní, kdy nám chybí(Skalický, Jahelka). I přesto tým předvedl ve všech třech zápasech solidní výkon a určitě se nemusí za výsledky stydět. Výborný výkon ve všech zápasech předvedla Adélka Rezková v brance.

Béčko předvedlo herně jeden z nejvydařenějších turnajů, i když výsledkově to úplně nevyšlo. Proti fyzicky vyspělejším týmům jsme předvedli ve všech třech zápasech statečné výkony. Velmi dobrý turnaj odehrál Romča Kašpar.

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Střelci 1.B třídy 2014/2015

jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Saturday the 23rd.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.