Áčko v zápase plném zvratů porazilo silnou Dobrušku a s podzimní částí se tak loučí vítězně!

15. kolo M-GROUP KP mužů - sobota 12.11.2022 od 13:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Dobruška 4:2 (1:2)

Branky: 17. Kocourek, 64. Exnar Ma., 75. Exnar Ma., 86. Horák - 27. Doucek (p.k.), 30. Brožek

FK Jaroměř: Červenka - Valášek, Podolník, Exnar Ma. (89. Beran), Poděbradský (K) - Pohořálek (90. Rind), Gorol, Votrubec, Exnar Mi., Častvaj (46. Horák) - Kocourek

SK Dobruška: Effenberk - Brožek, Karal, Moník, Majer (70. Žahourek) - Čančara (70. Prostředník), Štětina (89. Týfa), Krahulec (K), Feichtinger (46. Pago) - Hašek (89. Zrzavý), Doucek

KP muži FK Jaroměř - SK Dobruška, 12.11.2022, foto: Václav Mlejnek Hlavičkou po rohovém kopu posouvá ve 30. minutě dobrušský Matouš Brožek (vpravo) hostující celek do vedení 1:2. Foto: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme byli blízko čtvrté porážky v řadě. Hosté však nevyužili své velké šance a my jsme v závěrečné půlhodině ukázali týmový charakter. Povedl se nám dokonalý obrat a poslední zápas podzimu jsme tak zvládli, což je nesmírně důležité. Poděkování všem hráčům a celému realizačnímu týmu za skvělých 30 podzimních bodů. Stejně tak poděkování všem fanouškům za podporu!

Milan Petřík, trenér hostí: V Ruzovce jsme viděli bílou mlhu, výborného brankáře Červenku a náš černý druhý poločas. Po zbytečně inkasovaném gólu jsme výsledek do poločasu stačili otočit. Do 2.půle jsme vstoupili aktivně a po třech tutových šancích mohlo být rozhodnuto.Jenže po vyrovnání bylo vidět, kdo je na koni a komu hlava brzdí nohy. Zbytečné šlápnutí na našeho ležícího hráče pokazilo jinak férové utkání. Domácím gratuluji. Děkuji hráčům, že ty 4 zápasy neodflákli a docela poslouchali :-).

ŽK: 45.Exnar Ma. - 14. Feichtinger

Rozhodčí: Trejbal, Šob, Kánská