Áčko neudrželo dvougólové poločasové vedení a v Hořicích nakonec odešlo poraženo

13. kolo M-GROUP KP mužů - neděle 30.10.2022 od 14:30 - hřiště Hořice.

TJ Jiskra Hořice - FK Jaroměř 3:2 (0:2)

Branky: 50. Havrda, 56. Šedivý, 80. Šedivý - 27. Exnar Mi., 45. Exnar Ma.

TJ Jiskra Hořice: Dufek - Bango, Havelka (81. Šeda), Rozsévač (K), Havrda - Palm, Kedroň (72. Jonáš), Hátle, Nečeasný - Šedivý (81. Michálek), Pečenka

FK Jaroměř: Červenka - Valášek, Michálek (K), Podolník, Horák - Pohořálek, Gorol, Votrubec, Exnar Ma. - Rind (79. Častvaj), Exnar Mi.

KP muži TJ Jiskra Hořice - FK Jaroměř, 30.10.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Josef Vydra, předseda domácích: Do utkání s kvalitním soupeřem jsme díky velkým absencím šli se značnou obavou. V prvním poločase také Jaroměř vládla a nám se nedařilo podržet míč. Negativní emoce však zůstaly o poločase v kabině a za druhý poločas nezbývá než před našimi hráči hluboce smeknout. Bojovnost a nasazení na hranici naprostého vyčerpání, pěkné akce, netradičními střelci a nečekané tři body jsou skutečností. Hoši díky za pěkné odpoledne, které jsme si i díky krásnému počasí opravdu s početnou diváckou kulisou užili.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme prohráli vyhraný zápas. Ve druhém poločase jsme nedokázali zareagovat na soupeřovu změnu rozestavení a z berejkových sitaucí jsme inkasovali. Ztráta tří bodů je zcela zbytečná.

ŽK: 37. Rozsévač, 44. Nečeasaný - 68. Rind, 79. Exnar Mi., 90. Votrubec

Rozhodčí: Matula, Filip, Novotný

Diváků: 250


Pozápasové rozhovory:TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.


Ohlasy v tisku:


Monday the 4th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.