Bodový průlom ve 4. kole - muži poprvé zvítězili

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

4. kolo AM Gnol 1.A třídy mužů - neděle 1.9.2019 od 17:00 - hřiště Jaroměř, Růžovka

FK Jaroměř - TJ Lokomotiva H. Králové 2:0 (1:0)

Branky: 29. Exnar, 68. Petráček - 0

FK Jaroměř: Finke - Horák (84.Mertlík), Poděbradský, Michálek (C) (60.Pácalt), Valášek, Grmela, Exnar Ma., Častvaj (92.Konrád), Petráček, Exnar Mi., Emlar L.

TJ Loko HK: Menšl (C) - Filipi, Schejbal, Havlíček, Javůrek (57.Zvolánek), Holeš, Korenčík, Drozd Pavel, Drozd David, Jůlka (46.Barcic), Černík (85.Šubrt)

Po dvou efektních přihrávkach patičkou od Davida Drozda a Černíka se v 11. minutě přiblížil zprava k jaroměřské bráně Korenčík a křižnou střelou těsně minul levou tyč. Ve 28. minutě se díky své fyzické převaze probil Emlar přes dva hráče soupeře, přihrál do běhu Matěji Exnarovi, který vystřelil z první a trefil bránu u pravého dolního rohu - 1:0. Ve 36. minutě vyslal velmi nebezpečnou střelu pod horní tyč Pavel Drozd, domácí brankář Finke však konečky prstů střelu vychýlil a ta se od břevna odrazila ven.

1.A FK Jaroměř - TJ Loko HK, 1.9.2019, foto: Václav Mlejnek Domácí brankář Finke uhájil nulu. Foto: Václav Mlejnek.

V 59. minutě prubnul střelu z dálky hostující Javůrek, pravou tyč minul opravdu těsně. V 62. minutě zkusil odvetu Horák, když míčem dokonce rozezvučel levou tyč soupeřovy brány. Po nepřesné hlavičce bránícího Havlíčka se v 68. minutě zmocnil míče Matěj Petráček, obkroužil pokutové území, aby setřásl dotírající obránce a zleva překopnul vybíhajícího Menšla - 2:0. V 75. minutě vyrazil Menšl míč Emlarovi, na jeho dorážku už ale nedosáhl, třetímu gólu Jaroměře zabránil sprintující Havlíček odkopnutím balónu takřka z brankové čáry. Finke si sáhl na míč v 78. minutě, když korigoval střelu Holeše z velmi ostrého úhlu. Velmi pěkný sólový únik se povedl v 91. minutě Valáškovi, který po nedotaženém zákroku brankáře Menšla zakončil akci slibnou křižnou střelou. Stav zápasu však už zůstal nezměněn.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme získali velmi důležité tři body. Základem byla disciplína a poctivost ve všech řadách.

Michal Sobotka, TJ Loko HK: Na dnešní utkání musíme rychle zapomenout. Nic se nám nedařilo, prostě zápas "blbec„.

Rozhodčí: Bahník, Všetečka, Kiezler

DS: Havlík

ŽK: 59. Exnar, 87. Petráček - 75. Havlíček, 83. Menšl