|
Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 28. srpna 2026 od 18.30 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440. Úplný text pozvánky zobrazíte zde. |
Muži zůstávají po třetím kole bez bodu
3. kolo AM Gnol 1.A třídy mužů - neděle 25.8.2019 od 17:00 - hřiště Roudnice
SK Roudnice - FK Jaroměř 3:0 (2:0)
Branky: 36. Kučera, 42. Čihák, 57. Vlasák - 0
FK Jaroměř: Finke - Hanusík (59. Németh), Poděbradský, Michálek (C) (3. Mertlík), Valášek, Chalupa (45. Častvaj), Exnar Mi., Grmela, Emlar L., Petráček, Exnar Ma. (81. Konrád)
SK Roudnice: Ruml - Koutník Lu. (33. Cuberka), Bárta, Černý, Tomeš (64. Pospíšil), Obermajer (84. Petira), Dostál, Kučera, Houser, Čihák, Vlasák (C) (86. Koutník Ni.)
Popis zápasu na FB soupeře: V herně vydařené první půli jsme využili nedůslednosti hostů a ujali se dvoubrankového vedení. Druhá polovina již nebyla tak povedená, ale přidali jsme třetí gól a dovedli utkání k výhře za tři body. První start si za A tým připsali dva mladší dorostenci.
Tomáš Rejl, sekretář SK Roudnice: První poločas jsme byli lepším týmem a zaslouženě šli do vedení. Po zvýšení na 3:0 jsme vyklidili střed hřiště a do hry se dostali více hosté. Pochvala obranné fázi za druhou nulu v řadě.
Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme se o lepší výsledek připravili sami svými individuálními chybami.
Rozhodčí: Otava, Vích, Kubec
DS: -
ŽK: 0 - 0
Diváků: 120
|
Záznam na kanálu KFS HK. 1. poločas, 2. poločas. |


