23. kolo Votrok KP - neděle 28.4.2019 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

Branky: 2. Pečenka, 17. Pečenka (p.k.), 24. Palm

FK Jaroměř: Tomášek - Horák (10. Balcirák), Michálek (K), Mertlík - Chalupa, Bano (46. Konrád), Votrubec, Čenovský, Exnar Mi. - Roubal, Exnar Ma. (68. Emlar)

TJ Jiskra Hořice: Krejčí - Šeda (76. Šafka), Palm, Pour, Kuneš P. (86. Tomáš) - Neumann, Rozsévač (K) (64. Vávra), Nečesaný, Kuneš J. (71. Šedivý) - Pečenka, Kňěžourek

Podrobný referát z pohledu hostí si můžete přečíst zde.

KP FK Jaroměř - TJ Jiskra Hořice, 29.4.2019, foto: Václav Mlejnek Hořický Dominik Palm (zcela vlevo) ve 24. minutě pojistil vítězství Hořic gólem na 0:3. Foto: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Naše trápení nebere konce. Vůbec jsme nezvládli vstup do zápasu a o výsledku bylo rozhodnuto během půl hodiny.

Josef Vydra, vedoucí týmu hostí: Důležitá třetí výhra v řadě byla naprosto zasloužená. Po třetí brance ve 24. minutě bylo rozhodnuto a hlavně druhý poločas byl tak trochu zbytečný. Můžeme trochu lépe dýchat, ale k záchraně je ještě dlouhá cesta.....

Rozhodčí: Bečvář, Pešava, Franěk

DS: Haleš

ŽK: 17. Tomášek