Hodnocení podzimu očima trenérů mužů

Před koncem roku přinášíme seriál hodnocení všech jaroměřských týmů očima jejich trenérů. Na hodnocení jediné dospělé kategorie v jaroměřském klubu jsme se zeptali trenéra mužů Miloše Exnara a jeho asistenta Matěje Exnara. Realizační tým doplňuje ještě vedoucí mužstva Evžen Zvolánek.


Skončila podzimní část sezóny, jak byste ji zhodnotili?
Podzim hodnotím jako úspěšný, přezimujeme na druhém místě tabulky, když jsme pokořili magickou hranici 30 bodů.Pro kompletní statistiku týmu klikněte na obrázek.

Který ze zápasů hodnotíte jako nejpovedenější a naopak?
Povedených zápasů bylo víc, dařilo se nám paradoxně hlavně na venkovních hřištích. Nejvíce si cením výhry v Červeném Kostelci, kde jsme otaceli z 0:1 na konečných 3:1 a ve druhé polovině zápasu jsme herně dominovali. Precizní výkon jsme předvedli v Chlumci a v Hořicích, střelecký nejlépe nám vyšel domácí duel s Vrchlabím. Nepovedený zápasem byla domácí bitva s Náchodem, kterou jsme mentálně nezvládli a odešli jsme vysoko poraženi.


Co máte s Vaším týmem nyní v plánu do dalších měsíců?
Teď si chceme od fotbalu odpočinout, sezóna už je hodně dlouhá. Zimní přípravu zahájíme v polovině ledna.


Cíl Vašeho týmu pro jarní část?
Naše postavení v tabulce nám velí jednoznačně atakovat nejvyšší příčky. Do jarní části půjdeme tedy s cílem vyhrát krajský přebor.


odchod do kabin, foto: Václav Mlejnek Odchod do kabin. Foto z videa: Václav Mlejnek.

Tuesday the 18th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.