Divizní nováček testuje posily

Náchodský deník přinesl 22. ledna 2016 informaci o zimní přípravě FK Jaroměř s krátkým komentářem předsedy oddílu Jiřího Lebedinského.

Každý víkend čeká svěřence trenéra Miloše Exnara herní test. Ten první sehráli jaroměřští fotbalisté v neděli s Převýšovem, kterému podlehli 1:5. „První poločas jsme prohráli jen 1:2 a musím říct, že byl z naší strany super. Do druhé půle jsme poslali sedm jiných lidí a tam už se bohužel kvalita soupeře projevila," říká k úvodnímu přípravnému utkání předseda oddílu.

Jaroměř hned do svého prvního přípravného zápasu nasadila několik nových tváří (Knap, Matějka, Štajer, Hašek, Korenčík), které jsou však zatím v přípravě jen na zkoušku.

Další zápas čeká fotbalisty Jaroměře v neděli na umělé trávě v Novém Bydžově, kde se postaví dalšímu účastníkovi České fotbalové ligy, Unionu 2013.

Celý článek Michala Rojšla si můžete přečíst v Náchodském deníku zde.

SK Převýšov - FK Jaroměř, 17.1.2016, foto: Jan Ruprich Ilustrační foto: Jan Ruprich.