Áčko podlehlo doma těsně Novému Boru a na své první vítězství na domácím hřišti stále čeká

13. kolo divize C - 1.11.2015 od 14:00 – hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Nový Bor 1:2 (0:2)

Branky: 65. Kilevník - 12. Stromecký, 16. Pekař

FK Jaroměř: Ondráček – Horák, Krahulec, Michálek, Čenovský  - Exnar, Kilevník, Bano, Častvaj (70. Železov), Škoda - Holub (K)

TJ Nový Bor: Blumentritt (K) - Mach, Broschinský, Hauer, Šimoník - Stromecký, Hoke (70. Čurgali), Janů, Pekař (90. Devátý) - Černý (66. Halbich), Kubeš (87. Prieložný)

Úvod zápasu začal z obou stran opatrně a hrálo se bez výraznějších šancí. Ve 12 minutě přišel brejk hostů, Stromecký si naběhl mezi beky a obstřelil Ondráčka - 0:1. Jaroměř tento gól zaskočil a hosté byli lepším týmem. Ve 14 minutě se řítil úplně sám na Ondráčka hostující Černý, ale Ondráček ho vychytal. V 16 minutě to bylo již o 2 branky. Horák na vápně nedokázal zastavit Pekaře a ten trefil přesně ,,víko" domácí branky - 0:2Ve 24 minutě si odclonil Stromecký domácího Krahulce, ale naštěstí minul Ondráčkovu branku. Jaroměři se hra v 1 poločase vůbec nedařila, a tak se za celý 1 poločas do žádné větší šance nedostala. 

Do 2 poločasu vstoupila Jaroměř aktivně s cílem utkání alespoň zremizovat. Ve 49 minutě měla velikou šanci. Častvaj přihrál do křídla Horákovi, ten nacentroval před branku, kde však úplně volný Škoda nedokázal trefit míč dobře. V 58 minutě kopal rohový kop Čenovský, k dorážce se dostával Kilevník, ale hostující obrana jeho střelu zblokovala, a to i následnou dorážku Bana. V 59 minutě přehazoval obranu hostů Bano přímo na rozběhnutého Exnara. Tomu stačilo pouze přehodit hostujícího gólmana, ale míč nedokázal v dobré šanci trefit. V 65 minutě konečně udeřilo. Domácí Exnar zahrával rohový kop, na zadní tyči byl Kilevník a snížil - 1:2. Jaroměř se tlačila za vyrovnáním a měla šance. Tu největší měl v 73 minutě Exnar. Michálek přihrál míč doprava, tam centroval Železov na Exnara, ale jeho hlavičku vytáhl reflexivně na břevno hostující gólman. Do konce zápasu se již žádná vážnější šance ani na jedné straně neurodila, a tak si hosté z Nového Boru odvezli 3 body za těsné vítězství.

13. kolo divize C, FK Jaroměř - FC Nový Bor, 1.11.2015, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Jaroměři vůbec nevyšel 1 poločas, kdy byla horším týmem a nedokázala pokrýt hostující útoky. Druhý poločas se zlepšila, vyrovnání viselo na vlásku, ale kýžený gól vstřelit nedokázala, a tak na své premiérové první vítězství na domácím hřišti stále čeká.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Nepovedl se nám vůbec první poločas a velmi brzy jsme prohrávali dvougólovým rozdílem. Po změně stran se náš herní projev výrazně zlepšil, soupeře jsme zatlačili, ale na víc než snížení nepříznivého stavu to nestačilo. 

Rozhodčí: Štefan, Hocek, Navrátilová

Delegát: Ploch

ŽK: 39. Horák, 43. Kilevník, 86. Železov - 43. Pekař, 74. Hauer, 74. Broschinský, 78. Halbich

Diváků: 243

 

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

 


Zkrácený videosestřih:Pozápasové vyjádření trenéra FK Jaroměř:


 


Ohlasy v tisku:

Monday the 6th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.