Áčko si poradilo v zimním turnaji s Úpicí !

1.2.2014 UT Náchod - 1. kolo zimního turnaje

FK Jaroměř - Sparta Úpice 5:2 (2:0)

Branky: 5. Kořínek z p.k., 30. Diviš, 50. Kořínek, 62. Ulrych, 69. Winter, 74. Winter, 80. Horák A.

Sestava FK Jaroměř 1. poločas: Ondráček - Plhal, Holub, Rejchrt, Ruprich - Čenovský - Ulrych, Diviš Böhm, Horák A. - Kořínek

Sestava FK Jaroměř 2. poločas: Ondráček - Emlar, Hrobský, Rejchrt, Ruprich - Michálek - Škoda, Kašajík, Böhm (65. Diviš), Ulrych - Kořínek (65. Horák A.)

Zápasem proti Úpici zahájilo naše áčko zimní turnaj, který pořádá oddíl FK Náchod. V tomto utkání jsme byli po celý zápas lepším týmem, ovšem nevyužili jsme řadu šancí. Soupeř rovněž zlobil a několikrát jsme měli štěstí i my. Druhý poločas jsme za stavu 4:0 trochu polevili a dovolili soupeři zbytečně vstřelit 2 branky. Závěr jsme si však již pohlídali a dovedli utkání do zaslouženého a vítězného konce.

Rozlosování Zimního turnaje 2014 naleznete zde.