HOME

Návrhy plakátů podzim 2019

31. 7. 2019 - PU FK Chlumec nad Cidlinou



4. 8. 2019 - Pohár FK Černilov



18. 8. 2019 - 2. kolo FK Náchod B



1. 9. 2019 - 4. kolo TJ Lokomotiva HK



4. 9. 2019 - Pohár SK Libčany



22. 9. 2019 - 7. kolo SK Bystřian Kunčice



6. 10. 2019 - 9. kolo SK Bystřian Kunčice



20. 10. 2019 - 11. kolo TJ Slovan Broumov



3. 11. 2019 - 13. kolo TJ Lázně Bělohrad



17. 11. 2019 - 15. kolo SK Sobotka



Návrhy plakátů jaro 2019

24. 3. 2019 - FC Slavia Hradec Králové



14. 4. 2019 - SK Jičín



28. 4. 2019 - TJ Jiskra Hořice



8. 5. 2019 - FK Kostelec nad Orlicí



12. 5. 2019 - SK Dobruška



26. 5. 2019 - SK Sobotka



9. 6. 2019 - RMSK Cidlina Nový Bydžov



Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2019-08-19 02:42:06

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
20.07.19
So 10:30
přátelský zápas
FK Kostelec nad Orlicí FK Jaroměř muži A stadion Kostelec n. O.
24.07.19
St 18:00
přátelský zápas
FC České Meziříčí FK Jaroměř muži A stadion České Meziříčí
27.07.19
So 10:15
Pohár hejtmana mužů KHK - předkolo
TJ Sokol Bílá Třemešná FK Jaroměř muži A hřiště Bílá Třemešná
31.07.19
St 18:00
přátelský zápas
FK Jaroměř FK Chlumec nad Cidlinou muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.08.19
Ne 15:30
přátelský zápas
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš Hradec Králové starší dorost stadion Jaroměř, Růžovka
04.08.19
Ne 17:30
Pohár hejtmana mužů KHK - 1. kolo
FK Jaroměř FK Černilov muži A hřiště Jaroměř, Růžová ulice
10.08.19
So 08:00
turnaj pro ročník 2007 a 2008
SK Česká Skalice mladší žáci stadion Česká Skalice
10.08.19
So 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
1. kolo
TJ Sokol Nepolisy FK Jaroměř muži A hřiště Nepolisy
14.08.19
St 17:30
přátelské utkání
FC Malšova Lhota/Slavia HK FK Jaroměř starší žáci hřiště Slavia HK
18.08.19
Ne 12:15
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř FK Kratonohy/FC Olympia HK starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.08.19
Ne 14:15
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
2. kolo
FK Jaroměř SK Třebechovice pod Orebem starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.08.19
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
2. kolo
FK Jaroměř FK Náchod B muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.08.19
So 08:00
VOTROK CUP 2019
FC Hradec Králové starší přípravka stadion FC Hradec Králové
24.08.19
So 09:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
3. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř starší žáci stadion Červený Kostelec
24.08.19
So 17:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
3. kolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř starší dorost stadion Nový HK
25.08.19
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
3. kolo
SK Roudnice FK Jaroměř muži A stadion Roudnice
28.08.19
St 17:30
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
1. kolo
FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice FK Jaroměř starší dorost stadion Kostelec nad Orlicí
28.08.19
St 17:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
1. kolo
1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka FK Jaroměř starší žáci stadion Stará Paka
01.09.19
Ne 12:15
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.09.19
Ne 14:15
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
4. kolo
FK Jaroměř SK Týniště nad Orlicí starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.09.19
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
4. kolo
FK Jaroměř TJ LOKOMOTIVA Hradec Králové muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.09.19
So 10:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
5. kolo
TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves FK Jaroměř starší dorost stadion Předměřice nad Labem
07.09.19
So 14:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
5. kolo
TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK FK Jaroměř starší žáci stadion Malšova Lhota
07.09.19
So 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
5. kolo
TJ Velké Poříčí FK Jaroměř muži A stadion Velké Poříčí
14.09.19
So 17:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
6. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOS FK Jaroměř starší žáci stadion tráva
15.09.19
Ne 14:15
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
6. kolo
FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B FK Jaroměř starší dorost stadion Chlumec nad Cidlinou
15.09.19
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
6. kolo
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř muži A stadion Olšina
22.09.19
Ne 11:45
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
7. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.09.19
Ne 13:45
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
7. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.09.19
Ne 16:30
AM Gnol 1. A třída mužů
7. kolo
FK Jaroměř SK Bystřian Kunčice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.09.19
Ne 14:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
8. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší dorost stadion Vrchlabí
29.09.19
Ne 14:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
8. kolo
TJ Dvůr Králové nad Labem FK Jaroměř starší žáci stadion Dvůr Králové
29.09.19
Ne 16:30
AM Gnol 1. A třída mužů
8. kolo
MFK Trutnov B FK Jaroměř muži A stadion Horní Staré Město
06.10.19
Ne 11:15
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
9. kolo
FK Jaroměř TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.10.19
Ne 13:15
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.10.19
Ne 16:00
AM Gnol 1. A třída mužů
9. kolo
FK Jaroměř SK Česká Skalice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
12.10.19
So 15:30
AM Gnol 1. A třída mužů
10. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř muži A stadion Nové Město
13.10.19
Ne 13:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
10. kolo
FK Jaroměř 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.10.19
Ne 15:30
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
10. kolo
FK Jaroměř FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.10.19
So 13:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
11. kolo
SK Třebechovice pod Orebem FK Jaroměř starší dorost stadion Třebechovice
19.10.19
So 15:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
11. kolo
FK Kratonohy - FC Olympia HK FK Jaroměř starší žáci stadion Kukleny
20.10.19
Ne 15:30
AM Gnol 1. A třída mužů
11. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.10.19
Ne 12:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
12. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.10.19
Ne 14:30
AM Gnol 1. A třída mužů
12. kolo
SK Solnice FK Jaroměř muži A stadion Solnice
27.10.19
Ne 14:30
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
12. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.11.19
So 09:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
13. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší žáci stadion Vrchlabí, UMT
02.11.19
So 10:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
13. kolo
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř starší dorost stadion Olšina
03.11.19
Ne 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
13. kolo
FK Jaroměř TJ Lázně Bělohrad muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.11.19
So 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
14. kolo
SK Třebechovice pod Orebem FK Jaroměř muži A stadion Třebechovice
10.11.19
Ne 12:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
14. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.11.19
Ne 14:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
14. kolo
FK Jaroměř TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.11.19
Ne 13:00
AM Gnol 1. A třída mužů
15. kolo
FK Jaroměř SK Sobotka muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice

 

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Monday the 19th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.