Oslabené bengo neudrželo v Dolanech vysoké poločasové vedení a remizovalo

1. PU ,,B" týmu - 26.7.2014 od 10:00 - hřiště Dolany.

TJ Dolany - FK Jaroměř ,,B" 5:5 (1:5)

Branky: Kroka 3x, Tokar, Náhlík - Ulrych 4x, Častvaj

TJ Dolany: Kubásek - Jalovičár, Žďárský, Karel, Vymetálek, Dax, Berger, Cipra, Tokar, Kroka, Semanišin, dále střídali Náhlík, Sedláček a Praslička

FK Jaroměř ,,B": Krám - Emlar L., Rieger, Vokál, Plhal - Kučera (15. Sodomka), Jirka, Častvaj, Špaček - Vít (60. Paleček), Ulrych

Bengo odjelo ke svému prvnímu přípravnému utkání značně oslabeno (Kořen, Svoboda, Holeček, Hrobský, Ameti....) a navíc se brzy zranil i Kučera. I přesto v prvním poločase na hřišti dominovalo a po velmi dobrém výkonu ho vysoko vyhrálo.

PU TJ Dolany - FK Jaroměř B 26.7.2014, foto: Václav Mlejnek Přátelský fotbal mezi dozrávajícími klasy přinesl brankářům obou týmů nečekaně vysokou gólovou sklizeň.

Druhý poločas se již projevila na hráčích únava a domácí zaslouženě vyrovnali. Utkání i tak splnilo účel a hráči si zaběhali.

Komentář domácích: Za náš tým se ukázaly dvě nové posily, Kroka s Tokarem. Přesto jsme v prním poločase vytvořili několik zbytečných chyb. Do druhého poločasu šli naši hráči v trošku pozměněném rozestavení a na hře to bylo znát. Jaroměři jsme víceméně nic nedovolili a sami jsme dokázali dát 4 goly, tudíž zápas skončil i spravedlivou remízou.

PU TJ Dolany - FK Jaroměř A 26.7.2014, foto: Václav Mlejnek PU TJ Dolany - FK Jaroměř A 26.7.2014, foto: Václav Mlejnek PU TJ Dolany - FK Jaroměř A 26.7.2014, foto: Václav Mlejnek PU TJ Dolany - FK Jaroměř A 26.7.2014, foto: Václav Mlejnek
PU TJ Dolany - FK Jaroměř A 26.7.2014, foto: Václav Mlejnek PU TJ Dolany - FK Jaroměř A 26.7.2014, foto: Václav Mlejnek PU TJ Dolany - FK Jaroměř A 26.7.2014, foto: Václav Mlejnek PU TJ Dolany - FK Jaroměř A 26.7.2014, foto: Václav Mlejnek

Foto: Václav Mlejnek.

Tuesday the 4th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.