HOME

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
18.07.20
So 17:30
přípravné utkání
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř muži A Atletický stadion Týniště nad Orlicí
22.07.20
St 18:00
přípravné utkání
SK Dobruška FK Jaroměř muži A stadion Dobruška
25.07.20
So 17:00
přípravné utkání
FK Černilov FK Jaroměř muži A stadion Černilov
29.07.20
St 18:00
přípravné utkání
FK Jaroměř Sokol Třebeš B muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.08.20
So 17:00
Pohár hejtmana mužů KHK - předkolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř muži A hřiště Nový HK
09.08.20
Ne 10:30
přípravné utkání
FK Jaroměř MFK Trutnov starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.08.20
Ne 10:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
14. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Nové Město, UMT
16.08.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
15. kolo
FK Jaroměř SK Solnice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.08.20
So 13:30
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
1. kolo
SK Vysoké Mýto FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Vysoké Mýto
23.08.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
1. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř muži A stadion Broumov
26.08.20
St 18:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
13. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky TJ Červený Kostelec mladší dorost stadion Jaroměř
26.08.20
St 18:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
13. kolo
FC Vrchlabí/MFK Trutnov B FK Jaroměř starší žáci stadion Vrchlabí
29.08.20
So 15:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
2. kolo
MFK Chrudim B FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Chrudim, V Průhonech
30.08.20
Ne 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš II. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
1. kolo
SK Rozkoš Česká Skalice FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
30.08.20
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město/SK Rozkoš starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 12:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 13:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř FC Slavia HK II. starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 14:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř SK Miletín/FKM Javorka starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
2. kolo
FK Jaroměř SK Sobotka muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.09.20
Út 17:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné starší žáci stadion Jaroměř
03.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
1. kolo
FK Náchod - Bílá FK Jaroměř mini přípravka stadion Hamra-nový
03.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
1. kolo
FK Náchod - Modrá FK Jaroměř mini přípravka stadion Hamra-nový
05.09.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
1. kolo
FK Jaroměř TJ Velichovky mladší přípravka stadion Police n. M.
05.09.20
So 09:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
1. kolo
Sp. Police FK Jaroměř mladší přípravka stadion Police n. M.
05.09.20
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
FC Slavia HK II. FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK
05.09.20
So 10:30
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
1. kolo
AFK Hronov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Police n.M.
05.09.20
So 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně starší přípravka stadion Slavia HK
06.09.20
Ne 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř Spartak Police nad Metují/FK Náchod B mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.20
Ne 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.20
Ne 10:00
Charitativní turnaj pro Nadaci policistů a hasičů
FC Hradec Králové starší přípravka stadion SCM Bavlna Hradec Králové
06.09.20
Ne 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš Česká Skalice mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.20
Ne 13:45
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
3. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř starší žáci stadion Hořice
06.09.20
Ne 14:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
3. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky TJ Velké Poříčí mladší dorost stadion Velichovky
06.09.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
3. kolo
TJ Lázně Bělohrad FK Jaroměř muži A stadion Lázně Bělohrad
08.09.20
Út 17:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
14. kolo
FK Jaroměř TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
2. kolo
TJ Č. Kostelec FK Jaroměř mini přípravka stadion Č. Kostelec
10.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
2. kolo
Sp.Police FK Jaroměř mini přípravka stadion Č.Kostelec
12.09.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
2. kolo
MFK N. Město B FK Jaroměř mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
12.09.20
So 09:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
2. kolo
FK Jaroměř TJ Velichovky mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
12.09.20
So 10:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
4. kolo
FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Častolovice
12.09.20
So 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš II. mladší žáci stadion Opočno
12.09.20
So 10:30
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
2. kolo
FK Jaroměř So. Stárkov mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
12.09.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
3. kolo
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno FK Jaroměř mladší žáci stadion Opočno
13.09.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město/SK Rozkoš starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.09.20
Ne 12:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.09.20
Ne 14:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí/MFK Trutnov B starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.09.20
Út 17:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
12. kolo
FK Jaroměř TJ Jiskra Hořice starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž - mladší přípravky
3. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mini přípravka stadion Č. Kostelec
17.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž - mladší přípravky
3. kolo
FK Jaroměř Sokol Stárkov mini přípravka stadion Červený Kostelec
19.09.20
So 10:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
5. kolo
TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves FK Jaroměř starší žáci hřiště Předměřice nad Labem
19.09.20
So 10:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
3. kolo
FK Jaroměř Slovan Broumov mladší přípravka stadion Česká Skalice
19.09.20
So 10:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
3. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mladší přípravka stadion Česká Skalice
19.09.20
So 11:30
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
3. kolo
SK Česká Skalice FK Jaroměř mladší přípravka stadion Česká Skalice
20.09.20
Ne 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 13:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
5. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky FC Spartak Rychnov nad Kněžnou mladší dorost stadion Velichovky
20.09.20
Ne 13:30
KP starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř FK Náchod starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 15:30
KP starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 16:00
AM Gnol 1. A třída mužů
5. kolo
FK Náchod B FK Jaroměř muži A hřiště Provodov
24.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
4. kolo
FK Jaroměř FK Náchod - Bílá mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
4. kolo
FK Jaroměř FK Náchod -Modrá mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
26.09.20
So 11:15
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
6. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Červený Kostelec
27.09.20
Ne 11:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
4. kolo
FK Jaroměř Jiskra VEBA Machov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.09.20
Ne 12:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
6. kolo
1. FK Nová Paka/SK Jičín FK Jaroměř starší žáci stadion Nová Paka, UMT
27.09.20
Ne 12:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
4. kolo
FK Jaroměř So. Stárkov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.09.20
Ne 15:30
AM Gnol 1. A třída mužů
6. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.10.20
Čt 15:30
AM Gnol 1. A třída mužů
4. kolo
FK Jaroměř SK Česká Skalice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
5. kolo
Sp. Police FK Jaroměř mini přípravka stadion Zábrodí
01.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
5. kolo
Zábrodí/Babí FK Jaroměř mini přípravka stadion Sokol Zábrodí
03.10.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
5. kolo
Ji. VEBA Machov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jiskra Machov
03.10.20
So 09:50
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
5. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město B mladší přípravka hřiště Machov
04.10.20
Ne 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
5. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš Česká Skalice mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.10.20
Ne 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
5. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.10.20
Ne 13:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
7. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.10.20
Ne 13:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
FC Slavia HK II. FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK
04.10.20
Ne 14:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
FK Jaroměř FK Náchod starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.10.20
Ne 15:00
AM Gnol 1. A třída mužů
7. kolo
SK Třebechovice pod Orebem FK Jaroměř muži A stadion Třebechovice
04.10.20
Ne 15:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
7. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky MFK Nové Město nad Metují mladší dorost stadion Jaroměř
08.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
6. kolo
FK Jaroměř Ji. VEBA Machov mini přípravka hřiště Babí
08.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
6. kolo
Zábrodí/Babí FK Jaroměř mini přípravka hřiště Babí
10.10.20
So 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
6. kolo
TJ Sokol Třebeš II. FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
10.10.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
6. kolo
TJ Velichovky FK Jaroměř mladší přípravka stadion TJ Velichovky
10.10.20
So 09:50
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
6. kolo
SK Č. Skalice FK Jaroměř mladší přípravka stadion Velichovky
10.10.20
So 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
6. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
10.10.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
6. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
10.10.20
So 15:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
8. kolo
TJ Dvůr Králové nad Labem FK Jaroměř starší žáci stadion Dvůr Králové
11.10.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
FC Slavia HK II. FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK
11.10.20
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno starší přípravka stadion Slavia HK
11.10.20
Ne 12:30
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
8. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky SK Vysoké Mýto mladší dorost stadion Jaroměř
11.10.20
Ne 15:00
AM Gnol 1. A třída mužů
8. kolo
FK Jaroměř SK Bystřian Kunčice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
7. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
7. kolo
FK Jaroměř Zábrodí/Babí mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.10.20
So 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně FK Jaroměř starší přípravka stadion Rtyně
17.10.20
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno starší přípravka stadion Rtyně
17.10.20
So 14:30
AM Gnol 1. A třída mužů
9. kolo
TJ Sokol Nepolisy FK Jaroměř muži A stadion Nepolisy
17.10.20
So 15:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
7. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř mladší žáci stadion Náchod - Hamra
17.10.20
So 16:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
7. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Náchod - Hamra
18.10.20
Ne 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
7. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město B mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.10.20
Ne 10:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
7. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.10.20
Ne 12:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.10.20
Ne 14:30
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
9. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky MFK Chrudim B mladší dorost stadion Jaroměř
22.10.20
Čt 16:30
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
8. kolo
FK Jaroměř TJ Č. Kostelec mini přípravka stadion Nové Město, UMT
22.10.20
Čt 16:30
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
9. kolo
MFK N. Město FK Jaroměř mini přípravka stadion Nové Město, UMT
24.10.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
9. kolo
TJ Velichovky FK Jaroměř mladší přípravka stadion TJ Velichovky
24.10.20
So 09:50
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
8. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř mladší přípravka stadion Velichovky
24.10.20
So 13:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
8. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
24.10.20
So 14:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.10.20
So 15:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
10. kolo
TJ Velké Poříčí FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Lánov
24.10.20
So 15:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
8. kolo
SK Rozkoš Česká Skalice FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
25.10.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř FK Náchod starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.20
Ne 12:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
10. kolo
FK Jaroměř TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.20
Ne 12:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město/SK Rozkoš starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.20
Ne 14:30
AM Gnol 1. A třída mužů
10. kolo
FK Jaroměř SK Týniště nad Orlicí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.10.20
St 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
14. kolo
SK Roudnice FK Jaroměř muži A stadion Roudnice
31.10.20
So 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Dobruška, UMT
31.10.20
So 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno FK Jaroměř mladší žáci stadion Dobruška, UMT
31.10.20
So 11:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
11. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice mladší dorost stadion Velichovky
31.10.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Dobruška, UMT
31.10.20
So 14:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
11. kolo
SK Miletín/FKM Javorka FK Jaroměř starší žáci stadion Miletín
01.11.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
MFK Nové Město/SK Rozkoš FK Jaroměř starší přípravka stadion Česká Skalice
01.11.20
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř FC Slavia HK II. starší přípravka stadion Česká Skalice
01.11.20
Ne 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
11. kolo
MFK Trutnov B FK Jaroměř muži A stadion Trutnov, UMT
07.11.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
10. kolo
TJ Sokol Třebeš II. FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
07.11.20
So 11:30
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
12. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Rychnov nad Kněžnou
07.11.20
So 12:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
12. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
07.11.20
So 13:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
11. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
07.11.20
So 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
12. kolo
TJ LOKOMOTIVA Hradec Králové FK Jaroměř muži A stadion LOKO HK
08.11.20
Ne 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
10. kolo
FC Slavia HK II. FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK, UMT
08.11.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
11. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.11.20
Ne 13:30
AM Gnol 1. A třída mužů
13. kolo
FK Jaroměř TJ Velké Poříčí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice

 

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Střelci 1.B třídy 2014/2015

jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1

Pozvánka na zápas FKJ B - Sokol Hejtmánkovice

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

STP rozlosování jaro 2014

  MŽ, SP – PODZIM  2013 - SKUPINA A  
1. JIČÍN SK JIČÍN
2. TŘEBEŠ TJ SOKOL TŘEBEŠ
3. VRCHLABÍ FC VRCHLABÍ
4. NÁCHOD/N.M. FK NÁCHOD/MFK N.M.n.M
5. OLYMPIA A FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ  A
6. JAROMĚŘ FK JAROMĚŘ
7. DVŮR KRÁLOVÉ TJ DVŮR KRÁLOVÉ n/L
Utkání v nástavbě - přípravná utkání (náhodný los mezi všemi účastníky KP) sraz hřiště
pořadatel/hřiště: datum: účastníci :
1.nástavba NE 13.4. 1 2 3 4 9:15
Hostinné 10:00 Hostinné Rychnov Hro/Pol Jaroměř
E-on CUP r. 2004 SO 19.4. 1 2 3 4 7:15
Chrudim 9:00        
2.nástavba NE 20.4. 1 2 3 4 8:15
Rtyně v P 9:00 Jaroměř Rt./Úpice Trutnov Dvůr
3.nástavba SO 26.4. 1 2 3 4 9:30
Olympia HK 10:00 Hro/Pol Olympia B Jičíněves Jaroměř
Utkání ve skupině - mistrovská utkání (zápasy ve skupině - výsledky v tabulce)
můžete sledovat na
http://www.fotbaljaromer.cz/index.php/st-pripravka  nebo
http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/74/7/
14.kolo SO 3.5. 1 2 3 4 8:15
Podhůří u Vrchl. 10:00 Jaroměř Vrchlabí x Dvůr
Grassroots+day ČT 8.5. 1 2 3 4 7:00
bude doplněno 9:00        
15.kolo SO 10.5. 1 2 3 4 7:30
Třebeš HK 9:00 x Jaroměř Olympia A Třebeš
16.kolo SO 17.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Ná/N.M. Vrchlabí Jaroměř Olympia A
17.kolo SO 24.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Dvůr Jičín Olympia A Jaroměř
18.kolo NE 1.6. 1 2 3 4 8:00
Jičín 10:00 Jaroměř x Ná/N.M. Jičín
19.kolo SO 7.6. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Třebeš Jaroměř Vrchlabí Jičín
20.kolo NE 15.6 1 2 3 4 8:45
Jaroměř 9:00 Dvůr Jaroměř Ná/N.M. Třebeš
3x tým - délka utkání 2x20 minut 4x tým - délka utkání 2x15 minut
A = pořadatel rozpisy utkání A = pořadatel rozpisy utkání
09,00 hodin A 1 - B 1 A 2 - B 2 09,00 hodin A 1 - B 1 C 1 - D 1
09,50 hodin B 1 - C 1 B 2 - C 2 09,40 hodin A 2 - B 2 C 2 - D 2
10,40 hodin A 1 - C 1 A 2 - C 2 10,20 hodin A 1 - C 1 B 1 - D 1
11,30 hodin závěr 11,00 hodin A 2 - C 2 B 2 - D 2
11,40 hodin A 1 - D 1 B 1 - C 1
12,20 hodin A 2 - D 2 B 2 - C 2
13,00 hodin závěr
Thursday the 22nd.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.